Komentarze (47)
Korek na S8 większy niż zwykle. TVN: Tak będzie przez trzy lata
Zaloguj się
 • gerbezuk

  Oceniono 36 razy 18

  To nie jest na dwa lata.. z powodu metra ten korek będzie już zawsze. zamiast zrobić końcową stację w okolicach M1 gdzie ruch by się rozladowywał to wszyscy będą wbijać na Bódno korkujac skrzyżowanie z głębocka i łabiszyńską.

 • wagadudu

  Oceniono 18 razy 12

  Za to jak wspaniale luźno zrobiło się na Bródnie. Teraz widać jaki tranzyt szedł z Zacisza, Marek i Białołęki przez Kondratowicza.

 • ogrodnik2

  Oceniono 34 razy 12

  S8 będzie zakorkowana już wiecznie, można się tylko zastanawiać, czy podczas dnia w godzinach południowych korek będzie zanikał choć na parę minut.

  Władze miasta, HGW, ex vice prezydent od inwestycji Wojciechowicz, pan redaktor od komunikacji miejskiej Ossowski nie zauważyli, że czasy gdy Warszawa kończyła się na Bródnie minęły bezpowrotnie. Odrzucono projekt węzła komunikacyjnego (i ostatniej stacji metra) Głębocka / Toruńska. "Nie będzie strumieni pasażerskich" zawyrokowoali specjaliści od transportu miejskiego. Alternatywnie posługiwali się argumentami o polach kapusty, na których - w samej Białołęce mieszka już 100k+ mieszkańców. Dodajmy do tego całą północno wschodnią część aglomeracji warszawskiej - Marki, Ząbki, Kobyłkę, Zielonkę, Wołomin, Radzymin oraz dalsze miejscowości, z których nie da się dojechać pociągiem i recepta nie wieczny korek murowana.
  Pękam z ciekawości jaką receptę ma teraz p. Ossowski. Na pewno znowuż coś na tema urban crawl. Ja proponuję wrócić do sprawdzonych metod z Moskwy z czasów sowieckich, czyli prapiski. Nie zezwalać na pracę w Warszawie osobom nieurodzonym w W-wie, dzieci osób nieurodzonych w W-wie wysyłać do szkół i przedszkoli w miejscu (poza)warszawskiego ostatniego zameldowania rodziców. Problem korków i przeładowanych szkół i przedszkoli będzie rozwiązany. W ten sposób, największa szkoła podstawowa w PL (przy ulicy Głębockiej) do której obecnie uczęszcza prawie 1600 uczniów będzie mogła nauczać tylko 800, na którą ją planowano. Myślę, że to bardo prosty i skuteczny sposób, należy ukarać tych wszystkich, którzy postanowili przyjechać do W-wy za pracą, nie powinni uprzykrzać życia rdzennym mieszkańcom Bródna i Targówka Mieszkaniowego.

 • alex.wawa

  Oceniono 25 razy 11

  Korek nareszcie jest normalny na tej części S8, bo wszyscy co omijali ten odcinek przez Bródno, teraz muszą jechać S8. I to jest prawidłowo. Korki na Bródnie i S8 to nigdy nie była wina mieszkańców a tranzytowców (Marki, Ząbki, Lewandów itp.).

  Jako mieszkaniec nareszcie cieszę się spokojnym ruchem na Bródnie, bez problemu można wyjechać w kierunku ronda Żaba i do Centrum omijając Toruńska i Grota (i tak wiecznie zakorkowane z rana). Przed budową metra oprócz Toruńskiej, zakorkowana była także Kondratowicza, Bazyliańska czy Wysockiego i Odrowąża, teraz jakoś jest pusto na Wysockiego i Odrowąża, bo ci co omijali ten kawałek Toruńskiej właśnie Kondratowicza nie maja takiej możliwości.

 • ryhor

  Oceniono 10 razy 10

  Korek jest większy również dlatego, że jadąc od Radzymina nie można zjechać na węźle Marki w kierunku Warszawy (nieskończone prace budowlane) i trzeba objeżdżać to przez węzeł Głębocka.

 • best-mama

  Oceniono 11 razy 7

  no to puśćcie jeszcze więcej tirów na S8

 • barka01

  Oceniono 12 razy 6

  Korki, korki ,korki a to dlatego że nie wybudowano w porę Nowo-Trockiej i nie poszerzono św. Wincentego. Mści się brak inwestycji drogowych na Targówku!!

 • 1944kumaty

  Oceniono 21 razy 5

  Teraz placz, ale jak otworza metro, to ceny mieszkan i wynajmu pojda tak w gore, ze pierwsze, o czym beda ci pokrzywdzeni wspominac w ogloszeniach wszelakich, to "bliskosc metra, 15 min do centrum".

 • barka01

  Oceniono 10 razy 4

  Korki, korki ,korki a to dlatego że nie wybudowano w porę Nowotrockiej i nie poszerzono św. Wincentego. Zaniachania mszczą się!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX