Komentarze (177)
W Dzień Kobiet zatańczą na rondzie Dmowskiego. Ruch w Centrum będzie zablokowany przez dwie godziny
Zaloguj się
 • kapitan.kirk

  Oceniono 71 razy 53

  <<< Podczas roztańczonej manifestacji będą też zbierane podpisy pod petycją w sprawie zmiany nazwy rodna Dmowskiego na rondo Praw Kobiet. >>>

  Interesująca koncepcja i wiele mówiąca o poziomie wiedzy Autorek; zważywszy że Dmowski był zdecydowanym zwolennikiem przyznania kobietom praw wyborczych, mając świadomość że większość Polek ówcześnie miała poglądy konserwatywne, w znacznej mierze wspólne z ND. Przecież w pierwszym Sejmie wybranym w 1919, z pierwszych w historii ośmiu posłanek, siedem należało do różnych stronnictw narodowo-chrześcijańskich (w tym dwie do prawicy PSL), a tylko jedna do lewicowej PPS :-)
  Pzdr

 • puuchatek

  Oceniono 48 razy 42

  ABSTRAHUJĄC od dyskusji ideologicznych - trzeba być IDIOTĄ, żeby promować JAKĄKOLWIEK ideę blokując na dwie ważne skrzyżowanie w centrum miasta w czasie piątkowego szczytu powrotów z pracy.

  Zawsze powtarzam (jako zapalony rowerzysta), że nic tak nie zaszkodziło wizerunkowi rowerzystów jak kretyńskie "masy krytyczne".

  Tu jest tak samo. Ci mizogini i ludzie nienawidzący kobiet, o których mówią te panie, nie wymyśliliby lepszego sposobu na przysporzenie idei feministycznej kolejnych kilkunastu tysięcy wrogów.

  Gratuluję wyobraźni (i lekceważenia dla wszystkich i wszystkiego dookoła).

 • antygronkowiec

  Oceniono 80 razy 40

  Kto na to pozwala?! Piątek godziny szczytu i taka szopka organizowana przez te niechciane przez nikogo?!

 • jaszmije_smukwijne

  Oceniono 68 razy 38

  My, kobiety, które będą o tej porze wracać z pracy przez 2 godziny mamy dla was takie słowo: Spadajcie idiotki!

 • fajnybrat

  Oceniono 59 razy 35

  Jak to ktoś powiedział - feminizm zaczyna się tam gdzie kończy się rozum i godność kobiety.

 • nino.rota

  Oceniono 60 razy 34

  radosny pląs przeciwko przemocy...? Paradne.
  Singielki feministki i LGBTQ będą się bawić, a tymczasem kobiety wracające z pracy, z zakupów, z dziećmi ze szkoły utkną ogromnych piątkowych korkach, spowodowanych przez manifę i czarny strajk kobiet.
  jak to było? "Dziewuchy dziewuchom"...?
  żenada

 • leninnus

  Oceniono 37 razy 29

  Trochę jestem zaskoczony że nawet na Gazecie poparcie dla feministek sięga 5-10% w porywach. To znaczy że pewnie w społeczeństwie ogółem w okolicach 1-2%. No to jest moc ! ;)
  Hasła aktywu feministycznego przypominają propagandę PRLowską, takie to siermiężne niczym o 'zaplutych karły reakcji' czy imperialistycznej stonce ziemniaczanej.

 • haha-to-ja

  Oceniono 50 razy 28

  Gwozdziem programu bedzie felieton o odrazajacych meskich nogach rozkładanych szeroko w tramwaju a na deser pogadanka jak prawidłowo wypiac dupe na instagramie. Równośc zstanie osiagnieta.

 • saves

  Oceniono 68 razy 28

  Kobiety walczą o prawa kobiet. Zapytałem dziś kilka z nich, jakich nie mają, a które ja mam. Żadna niczego takiego nie wymieniła. O co chodzi tym, które protestują? Mają okres, focha czy po prostu faceta dawno nie miały?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX