Policjanci zatrzymali 18-latka z torbą podróżną. Chłopak zamiast bagażu miał dużo ecstasy

Dzięki pracy operacyjnej policjanci ze śródmieścia zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości substancji psychotropowych. Przy Janie W. znaleźli tabletki ecstasy ukryte w metalowym pudełku. Za to przestępstwo 18-latkowi grozi teraz do 10 lat więzienia.

Śródmiejscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, tym razem "namierzyli" 18-latka, który jak wynikało z zebranych do tej pory informacji, miał mieć przy sobie znaczną ilość substancji psychotropowych.

Śledczym udało się ustalić dzień, godzinę i miejsce, w którym chłopak miał się pojawić z towarem. Po ustaleniu szczegółów akcji, kryminalni zatrzymali Jana W. na ulicy Polnej. W torbie podróżnej, którą 18-latek miał przy sobie, znaleźli metalowe pudełko a w nim 350 tabletek ecstasy.

Mężczyzna został zatrzymany, a znalezione tabletki zabezpieczone, jako dowód w sprawie. 18-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 10 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (29)
Śródmieście: policjanci zatrzymali 18-latka z torbą podróżną. Zamiast bagażu miał dużo ecstasy
Zaloguj się
 • ajavar

  Oceniono 3 razy 3

  Chłopak 18 lat i stracona młodość :(
  Nie znalazł tego na ulicy, ktoś dał mu do sprzedania.

 • senseiek

  Oceniono 6 razy 2

  ...produkcja etatowych recydywistów...

 • josner

  Oceniono 6 razy 2

  Jego bagażem właśnie były extasy. Są jakieś sztywne normy co może być bagażem?
  Co miał nieść w torbie - stringi, świerszczyki?

 • megakondon

  Oceniono 1 raz 1

  operacyjnie zidentyfikowali 350? slabizna pały.
  tyle to na własny użytek

 • sarji

  Oceniono 3 razy 1

  całe szczęście że zatrzymali tego groźnego zbrodniarza, od razu czuję się bezpieczniej

 • kler-killer

  Oceniono 14 razy 0

  Dla siebie miał, zapas na rok czy dwa. Jak sie nie rozpie... to nic mu nie zrobią. Poza tym jakim prawem go przesłuchują bez adwokata? Zapamiętajcie sobie ludzie: Z ku...mi nie gada się bez adwokata. A straszyć to sobie mogą stare baby ch...em.

 • gazeciak_pl

  Oceniono 4 razy 0

  MDMA, ekstasy, LSD - to tylko niektóre z psychotropów używanych niegdyś w medycynie... Może człowiek nie miał złych zamiarów.

 • czesiu.wisniak

  Oceniono 4 razy -2

  Extasy to był taki fajny świerszczyk w latach 90. Odważniejszy niż Playboy, ale nie taki chamski jak Hustler gdzie panny wywalały ginekologicznie wszystko na lewą stronę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX