Komentarze (214)
Listonosz nie będzie nawet próbował dostarczać dużych przesyłek. Od razu zostawi awizo
Zaloguj się
 • oelefante

  Oceniono 141 razy 131

  Przecież oni nie dosyarczają nawet małych przesyłek mieszczących się w skrzynce. Co więcej, nie dostarczają też listów poleconych. Od razu wrzucają awizo. Oboje z żoną pracujemy w domu i od dawna znajdujemy w skrzynce awizo. Poczta bezczelnie oszukuje klientów, bo każe sobie płacić za usługę, której nie wykonuje.

 • lesnojeziorska

  Oceniono 102 razy 92

  Poczta to jeden z dinozaurów PRL: na 1 źle opłacanego listonosza, do którego wszyscy mają pretensje, przypada ze trzech kierowników, dyrektorów i innej swołoczy, którzy za pokaźne pensyjki wymyślają, jak utrudnić listonoszowi pracę.

 • arkalionxp

  Oceniono 93 razy 87

  Przecież poczta nie będzie się zajmować pierdołami jak dostarczanie przesyłek do domu.Poczta ma ważniejsze zadania:sprzedaż dewocjonaliów ,przepisów siostry Bernadetty,kalendarzy,cukierków,wafelków,no z łaski możne przyjąć przekaz w okienku na konto.

 • awm10

  Oceniono 60 razy 56

  Poczta - firma nie dostarczająca przesyłek.
  Uczciwy developer - zwykły poseł nie płacący zobowiązań.

 • tedek1

  Oceniono 50 razy 48

  OK. Rozumiem stanowisko poczty ale:
  - niech obniża ceny za gabaryty B bo w tej chwili taka przesyłka jest sporo droższa właśnie dlatego że doręcza ją listonosz,
  - w placówkach ostatnio jest bałagan bo wprowadzono nowy system i odbior poleconego potwierdza sie przez podpis: na tableciku,na liście odbiorczej i na zwrotce,
  - Kiedy będą pocztowe paczkomaty,bo odbiór czegokolwiek to gehenna

 • sigit

  Oceniono 54 razy 46

  "przesyłki listowe zwykłe" TEGO dotyczy artykuł
  Sku...ele nie doręczają przesyłek POLECONYCH - małych i dużych, a także paczek. Przepis ich nie dotyczy, więc poczta nie wykonuje swoich obowiązków, z których nie zwalnia ich żaden przepis.

 • zubidu

  Oceniono 50 razy 46

  Poczta w ogóle nie próbuje dostarczać korespondencji, tylko awizo... proponuję ustalić jeden dzień w miesiącu dla obywatela do odbioru korespondencji na poczcie... instytucja zupełnie fikcyjna. Tak właśnie wyglądają monopoliści.Makabra.

 • sselrats

  Oceniono 39 razy 37

  Poczta Polska - 100% rodzimy produkt.

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 38 razy 34

  Gdyby ktoś na poczcie myślał wystarczyłoby wysyłać sms i udostępnić odbiór paczki na poczcie a procedura wygląda tak, że taką awizowaną paczkę można odebrać dopiero wieczorem po rozliczeniu listonosza. Poczta stałą i stoi debilami którzy nic sami nie potrafią wymyślić. Poczta ma tyle miejsca a paczkomatów nie ma do tej pory.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX