Komentarze (119)
Niewidomi alarmują: Nie zostawiajcie hulajnóg w przypadkowych miejscach. "Poważne zagrożenie"
Zaloguj się
 • brofran

  Oceniono 123 razy 83

  Polak to zacofany prymityw . Gdy butelka po piwie bez kaucji , to rzuci byle gdzie . Wózek marketowy bez zapięcia , to pozostawi tam gdzie zaparkował auto. Rower lub hulajnogę wypożyczy a nie ma kontroli i kary za zaparkowanie w wyznaczonym miejscu , to nawet do rzeki potrafi wrzucić . Nie dla nas takie ułatwienia życia. O swoje tylko dbamy , czyjeś lub wspólne można zniszczyć . A podrostki w niszczeniu wspólnego dobra to wręcz zabawę mają. Kamery monitoringu co 100 m montować by trzeba , a armia strażników pilnować by porządku musiała.

 • amon34

  Oceniono 39 razy 31

  Te hulajnogi to niestety w ogóle jwst zmora. Korzystają z nich ludzie, którzy nie mają pojęcia ani o zasadach ruchu deogowego, ani nawet o kultutze na drodze/chodniku. Nie raz widziałem jak z impenem wjeżdżają na pasy, czasem nawet wpadając na pieszych, i lawirują na chodnikach jak nienormalni. Niestety, bo pomysł dobry, tylko społeczeństwo ograniczone.

 • dziadekjam

  Oceniono 25 razy 19

  To nie hulajnogi, a "hulajduszepiekłaniema" dla prymitywów...

 • antares777

  Oceniono 37 razy 19

  I znowu w stolicy nie wiedzieli, że to, co na świecie wykorzystywane jest jako dobrodziejstwo dla ludzi, w kraju nad Wisłą trafia w ręce suwerena.

 • pasazerski

  Oceniono 43 razy 19

  Wala się po chodniku - wyrzucać do kosza, proste. Przecież nie musimy wiedzieć, że leżąca na chodniku zabawka to nie śmieć.

 • j-ugo

  Oceniono 30 razy 16

  Jest jedno rozwiązanie tego problemu. Firma Lime musi wydać trochę kasy i postawić stacje dokujące, tak jest z rowerami na minuty. Takie rowery nie leżą na chodnikach. I trzeba zastanowić się nad kodeksem drogowym. Dzisiaj człowiek poruszający się hulajnogą elektryczną (prędkość max. około 30km/godz) to pieszy. To jest temat do dyskusji.

 • flyer

  Oceniono 15 razy 11

  A motocyklem można zaparkować na środku chodnika? W praktyce tak, ale żaden chiński start-up nawet na to nie wpadł. No więc telefon do staży miejskiej, bo nie ma 1,5 m. chodnika i niech odholują na parking, bo to żadna hulajnoga - widział ktoś, żeby to to się poruszało ruchem nóg? ;>

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX