Komentarze (74)
Apartamentowiec nad Zalewem Zegrzyńskim zupełnie zasłoniłby stare bloki. Mieszkańcy wygrali w sądzie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • golass

  Oceniono 20 razy 0

  1) generalnie taki rozbieg do wody i widok jest kosztownym atutem, za ktory normalnie sie placi (np. w Europie Zachodniej), mieszkancy maga sie tylko cieszyc, ze mieli to przez lata za darmo, albo mogli wczesniej sie zebrac na wykupienie tego dostepu do wody i by nie bylo problemu; tak to dziala w kapitalizmie;
  2) inna sprawa, ze budowanie takiego gigantycznego smiecia nad Zalewem to jakas pomylka estetyczna, takze srodowiskowa, w ogole nie kumam, kto normalny chcialbym tam sobie kupic mieszkanie, to jest jak Golebiowski w Karpaczu, jesli juz to pozwolenie na budowe powinno byc na max dwupietrowe budynki o ograniczonej kubaturze i z wieksza niz standarowa odlegloscia minimalna.

 • aniqa

  Oceniono 8 razy 0

  w wierzbicy w gminie serock też miała powstać inwestycja w sąsiedztwie wody skończyło się tak że od lat straszy! może warto się zastanowić czy lepiej coś skończyć żeby funkcjonowało czy doprowadzić do kolejnej inwestycji widmo ....

 • hdtvpolska

  Oceniono 5 razy -3

  Skarpa Zegrzyńska to unikatowy rejon na Mazowszu. Teren obniża się do wody i budynki nie zasłonią światła. Kierunek południowy. Latem nawet cień nie padnie na sąsiada. Gmina Serock jest uboga, bo od 20 lat jest źle zarządzana. Wystarczy porównać z sąsiednim Nieporętem. Obok w Wieliszewie MEGA BOOM mieszkaniowy. Gmina Serock to błotne drogi ziemne. Brak gazu, kanalizacji czy wodociągów. A teraz kolejny inwestor zostanie przegoniony. Wstyd.

 • matkaczweorkidzieci

  Oceniono 6 razy -4

  Plebs wszystko upie**doli. Nic sam nie zrobi, nic nie wymysli ..ale innym tez nie pozwoli!!!

 • zenith700

  Oceniono 5 razy -5

  Ta inwestycja ma być w Serocku nad Zalewem Zegrzyńskim, więc czemu zdaniem autora protestują mieszkańcy Zegrza?

 • anna.pcz

  Oceniono 13 razy -7

  Frajerzy w starych blokach nie chcą by bogaci wprowadzili się obok. Tu nie chodzi o widok ale o zazdrość i zawiść - oni dostali w PRL mieszkania za frajer a teraz nie stać ich na nowoczesny apartament. Będą lać żółć że "słoiki" kupiły mieszkania za miliony, a ich nory będą w świetle takiego budownictwa niesprzedawalne, nic nie warte, a dodatkowo tamci mają lepszą działkę nad wodą a bieda żyje od strony ich smietnikow. Światem rządzi pieniądz a oni będą źli że są przegranymi w tej bitwie i jeszcze stracą darmowe miejsca do parkowania gdzie na krzywy ryj podrzucali auta.

 • sselrats

  Oceniono 36 razy -22

  Glup glupa glupem pogania:
  - blok wyzszy o 5 metrow bedzie zaslanial innym blokom slonce - Koperniik juz sie w gorbie posr@l ze smiechu
  - "Deweloperowi udało się przekonać organy administracyjne, że w tym przypadku nie jest ono potrzebne, co naszym zdaniem nie jest prawdą". Czyli deweloperowi nie udało się przekonać organy administracyjne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX