Komentarze (53)
Rafał Trzaskowski dał rzecznikowi reprymendę. Kamil Dąbrowa nie będzie już pisał o "nawilżaniu"
Zaloguj się
 • zawszedak111

  Oceniono 12 razy 10

  "Rafał Trzaskowski skomentował również, że doniesienia o tym, że konkurs na stanowisko rzecznika Urzędu Miasta st. Warszawy miał być ustawiony."
  RedaCHtorze as, a może by tak pisać po polsku!? - "Rafał Trzaskowski skomentował również doniesienia o tym, że konkurs na stanowisko rzecznika Urzędu Miasta st. Warszawy miał być ustawiony.".

 • mm0427

  Oceniono 21 razy 7

  Widziałam niedawno pana Dąbrowę w onet rano. Ton w jakim mówil o swoim stanowisku, styl odpowiedzi, wyrażenia typu "przecież to oczywiste" pokazywaly, że nie nadaje się do eoli rzecznika. Inna sprawa to tono czym nareszcie zaczyna sie mówić - rola dziennikarzy a demojracja. Z roli bezpiecznika, dziennikarze stali się waznym elementem odpornosciowym chroniącym panujący układ władzy przed "infekcją" grożącą zmianą graczy. Gdzie tu jest demorkacja?

 • nr_5

  Oceniono 10 razy 6

  Co sie ten Trzaskowski czepia, pisanie komentarzy o nawilzaniu jak najbardziej przystoi rzecznikowi warszawskiego ratusza.

 • flemming

  Oceniono 8 razy 6

  A ja sie pytam o los niejakiego Trybusia z Muzeum Warszawy. Na czym polega jego zawieszenie na miesiąc? Przychodzi do pracy ? A jak nie przychodzi, to czy dostanie pensję? A jak przychodzi, to co robi? Sprząta w muzeum? A co z jego dyrektorką Nekandą Trepką? Panie rzeczniku, proszę o odpowiedź.

 • kontonagazeta001

  Oceniono 18 razy 6

  Pamiętam jak szukaliśmy rzecznika do firmy - miał to być ktoś (chętnie dziennikarz) o sympatycznym, neutralnym wyglądzie, bez "obciążeń" (czyli bez kontrowersyjnych zachowań, wpisów), kto bez zabarwień ideologicznych zwyczajnie będzie informował o faktach, nowościach i trudnych sprawach (szykowaliśmy się wtedy do fuzji firm, miały być zwolnienia - dla akcjonariuszy dobrze, dla pracowników - źle). Padło na panią w średnim wieku (byłą dziennikarkę) i wybór był super.
  Dąbrowa jest zaprzeczeniem, wyrazisty, ideologiczny, zbyt intelektualny. Czy jego samego będzie satysfakcjonowało mówienie o awariach wodociągów, malowaniu pasów, tłumaczeniu się z opóźnień remontów i in, prozaicznych spraw? Bez ideologii, bez eksponowania siebie, będąc atakowanym przez np. niezadowolonych mieszkańców. Nie przekonuje mnie ten wybór.

 • fajny_zajety

  Oceniono 8 razy 4

  W Polsce tak właśnie wygląda dziennikarswo ... Kto zapłaci w tą stronę się komentuje. Włodzimierza Zientarski dziennikarz samochodowy reklamuje Toyote, Kamil Dąbrowa zatrudnia się w PO i dalej twierdzi ,ze jest dziennikarzem.. Powinno się zmienić przepisy i każdy dziennikarz powinien przed komentarzem powiedzieć kto go opłaca TVP, TVN , czy jakaś inna firma bo o rzetelnych i bezstronnych informacjach to już dawno w Polsce można zapomnieć.

 • benia_b

  Oceniono 14 razy 4

  Jeśli ten gostek był najgorszym komentatorem w szkle, to jakim może być rzecznikiem Trzaskowskiego?

 • typowynazista

  Oceniono 6 razy 4

  Dziękuję Trzaskowskiemu, że jednak zareagował. Ten styl wypowiedzi nie reprezentował miasta dobrze - a tym jest właśnie rzecznik: reprezentantem miasta. Słusznie, że tylko dał reprymendę i rzecznik równie słusznie wypowiedział się w stylu jakiego oczekuje się od rzecznika: "Przyznał prezydentowi rację, że takie słowa nie przystroją stanowisku jakim jest rzecznik warszawskiego ratusza."

  Nie cenię obecnej ekipy rządzącej Warszawą, ale dobre decyzje trzeba eksponować i chwalić - niezależnie od tego jakiej opcji ludzie je podejmują.

 • maryjanek66

  Oceniono 24 razy 4

  Dąbrowa tak się nadaje na rzecznika prasowego Warszawy, jak Misiewicz na rzecznika MON

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX