Wola. Pobił i zaatakował nożem byłą partnerkę. "Zabiję cię, będziesz ze mną albo z nikim"

Policjanci z Woli zatrzymali 30-letniego Rafała K., który zaatakował swoją byłą partnerkę nożem kuchennym, pobił i groził, że ją zabije. Do ataku doszło kilka dni po rozstaniu pary. Teraz mężczyźnie grozi kara dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło w ostatnim tygodniu na warszawskiej Woli. Policjantów zawiadomiła kobieta, która została pobita i zaatakowana nożem przez swojego byłego partnera.

Wola. Zaatakował byłą partnerkę i groził, że ją zabije

Po przyjeździe na miejsce policjanci ustalili, że do zdarzenia doszło, gdy poszkodowana kobieta otworzyła drzwi swojemu byłemu partnerowi, z którym rozstała się kilka dni wcześniej. Mężczyzna wszedł do mieszkania i wykrzykiwał: "Zabiję cię, jak nie będziesz ze mną, to już z nikim".

Następnie zaczął bić kobietę i kopać ją po całym ciele. Kiedy leżała na ziemi, chwycił za nóż kuchenny i zadał jej kilka ciosów, po czym uciekł. Kobieta z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala, a policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy ataku.

Po kilku godzinach zatrzymali 30-letniego Rafała K. Mężczyzna trafił za kratki i usłyszał już zarzut usiłowania zabójstwa. Sąd zdecydował o jego areszcie na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Więcej o:
Komentarze (72)
Wola. Pobił i zaatakował nożem byłą partnerkę. "Zabiję cię, będziesz ze mną albo z nikim"
Zaloguj się
 • geraldine2015

  Oceniono 57 razy 45

  Jakie dożywocie? Przecież on ją tak kochał. I z tej miłości pobił ją pierwszy raz, bo chciał ratowć ich związek. Bo może nawet by się z nią ożenił, nawet w kościele.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 20 razy 14

  jedyna kara to właśnie dożywocie - bez możliwości wychodzenia na przepustki

 • andrzejmichalak

  Oceniono 14 razy 14

  skąd Oni się biorą? Byli rodzice, ba... był Kościół...a ich przybywa.....coś chyba jest nie tak....

 • mar018

  Oceniono 22 razy 14

  bo łobuz kocha najbardziej, jak widać...

 • starykawaler35

  Oceniono 22 razy 12

  Ależ musi ją kochac

 • gggrrr

  Oceniono 13 razy 9

  Tak macie rację,obcej kobity by nie bil.Na tej mu zależało.
  "...Ty kąpiesz się nie dla mnie w pieszczocie pian , nie dla mnie już przy wannie odkręcasz kran, zraszasz czary swe wszystkie, wiem że czeka,aż wyschniesz już inny pan..." ( A niedoczekanie )

 • gaciekesikowej

  Oceniono 12 razy 8

  nawet dożywotniego pozbawienia wolności - tego "nawet' nie powinno tu wcale być, powinien dożywotnio siedzieć w pierdlu i tam dokonać tego swego marnego żywota

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX