Zamiast butów przywieźli z Holandii narkotyki i "krople gwałtu". Akcja CBŚP w Warszawie

Centralne Biuro Śledcze przejęło narkotyki przemycane do Polski z Holandii. Zatrzymani w Warszawie przestępcy przewozili w pudełkach po butach narkotyki, tabletki ecstasy oraz tzw. krople gwałtu.

W akcję zatrzymania przestępców byli zaangażowani funkcjonariusze CBŚP z województwa mazowieckiego i podlaskiego. Z ustaleń śledczych wynikało, że na Trasie Toruńskiej w Warszawie może dojść do próby przemycenia znacznych ilości narkotyków. Przypuszczenia się potwierdziły.

Warszawa. Narkotyki i krople gwałtu przemycali w pudełkach na buty

W miniony weekend policjanci zatrzymali do kontroli toyotę, którą podróżowały dwie osoby. W wynajętym samochodzie - za fotelem pasażera oraz w bagażniku - funkcjonariusze znaleźli ukryte narkotyki. Większość środków odurzających popakowana była w pudełkach po butach. Łącznie zabezpieczono prawie trzy kilogramy amfetaminy, niemal dwa tysiące sztuk tabletek ecstasy i litr GHB, czyli tzw. kropli gwałtu.

W Prokuraturze Rejonowej Praga-Północ zatrzymanym przedstawiono już zarzuty przemytu narkotyków. Zostali też tymczasowo aresztowani na trzy miesiące. CBŚP podkreśla, że sprawa ma charakter rozwojowy i nie wyklucza kolejnych zatrzymań. 

Więcej o:
Komentarze (11)
Zamiast butów przywieźli z Holandii narkotyki i "krople gwałtu". Akcja CBŚP w Warszawie
Zaloguj się
 • marcinmarcin12

  Oceniono 13 razy 11

  To Polska juz nie eksportuje amfy?

 • kar.as

  Oceniono 12 razy 6

  Za samo posiadanie kropli gwałtu te gno..je powinny dostać karę jak za dokonanie gwałtu ze szczególnym okrucieństwem. No co za śmiecie...

 • zebrex666

  Oceniono 6 razy 6

  To się nazywa wozić drzewo do lasu.

 • topix

  Oceniono 5 razy 5

  dać im te kropelki

 • sommers

  Oceniono 9 razy -7

  Jakiś czas temu Hiszpan z obywatelstwem szwajcarskim zamordował bestialsko turystki w Maroku. Nasze media nie pisały zbytnio o tym, ale można zagooglować.

 • siekieraaxe

  Oceniono 18 razy -8

  jeszcze tylko strzykawka d o eutanazji ;
  I jest KWINTENCJA EUROPEJSKIEGO POSTEPU

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX