Zwłoki mężczyzny znalezione w aucie w Legionowie. Prokuratura podejrzewa jego pracowników

W Legionowie w zaparkowanym samochodzie znaleziono ciało mężczyzny. Prokuratura poinformowała, że ofiara to obywatel Nepalu, który został uduszony. O morderstwo podejrzani są jego pracownicy, obywatele Indii.

Do makabrycznego odkrycia doszło w poniedziałek przy ulicy Roi w Legionowie. Początkowo policja i prokuratura nie podawały wielu szczegółów ze względu na dobro śledztwa. W środę Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga wydała jednak oficjalne oświadczenie w sprawie. 

Legionowo. Zwłoki mężczyzny w samochodzie

Czytamy w nim, że ofiarą jest 37-letni Nepalczyk, właściciel lokalu gastronomicznego w Legionowie, przy ulicy Warszawskiej. Kilka dni wcześniej poinformowano policję o jego zaginięciu, ponieważ nikt nie widział go ani w pracy, ani w miejscu jego zamieszania. Dzień później przypadkowa osoba natknęła się na zwłoki mężczyzny w zaparkowanym samochodzie. 

W sprawie policja zatrzymała trzy osoby. Wszyscy to pracownicy 37-latka, wszyscy są obywatelami Indii. Złożyli już obszerne wyjaśnienia w prokuraturze. Tylko jeden z nich przyznał się do morderstwa. "Najbardziej prawdopodobnym motywem zabójstwa były nieporozumienia z pracodawcą. 27-latek oraz jego rok starszy kolega planowali mord" - czytamy w oświadczeniu prokuratury. 

Dwóch zatrzymanych usłyszało zarzuty zabójstwa, trzeci został przesłuchany w charakterze świadka i wypuszczony do domu. Podejrzani o morderstwo znajdują się obecnie w areszcie, grozi im dożywocie. 

Więcej o:
Komentarze (26)
Zwłoki mężczyzny znalezione w aucie w Legionowie. Prokuratura podejrzewa jego pracowników
Zaloguj się
 • antykonformista

  Oceniono 26 razy 16

  No i co tu skomentować. Słabo Hindusi się reklamują. Najpierw molestant z Ubera, później nożownicy na imprezie biznesowej zaciukali, i teraz to. Wszystko w przeciągu ledwo dwu miesięcy. To już Ukry grzeczniejsze. O Wietnamczykach nawet nie wspominając, święci ludzie są.

 • wesslingharald

  Oceniono 14 razy 12

  Ten sposób rozwiązywania umowy o prace może się w naszej kulturze przyjmować z oporami. :/

 • true_lysander

  Oceniono 11 razy 11

  Ostatnio Hindus zabił nożem na imprezie firmowej dwóch innych mężczyzn , tuż przed Świętami, pod Olsztynem. Co się z tymi śniadymi Panami dzieje ostatnio? Choroba wściekłych krów się przeniosła na ludzi ?

 • qawsedrftg

  Oceniono 16 razy 6

  Co kraj to obyczaj! Multi-kulti w rozkwicie, choć to jeszcze nie jest ta skala która gwarantuje odpowiednie atrakcje. Na przykład szkolna klasa: 9 Afgańczyków, 5 Somalia, 6 Paki, 5 Mali, 3 Maroko, i do kompletu dwie córeczki lokalnych nowoczesnych postępowców...

  Rozbawił mnie art. z czeskiej gazety, że dzielnica w Goeteborgu straciła status no-go (a przecież ponoć w ogóle to nie istnieje). Wprowadzono świetne pomysły, np finansowani z budżetu odprowadzacze, gdyby ktoś nie czuł się pewnie :)

  htt ps://zpravy.idnes.cz/svedsko-no-go-zona-kriminalita-chudoba-nezamestnanost-goteborg-pwu-/zahranicni.aspx?c=A181203_123450_zahranicni_remy

  A inny artykuł: "Čtvrť ve Stockholmu měla být vzorem integrace, stalo se z ní ghetto"

  htt ps://zpravy.idnes.cz/svedsko-volby-reportaz-stockholm-imigrace-fkc-/zahranicni.aspx?c=A180909_110219_zahranicni_ane

 • antybandzior

  Oceniono 13 razy 5

  Ubogacili kulturowo Legionowo!!! Cieszmy się i radujmy!!!

 • latrynawyborcza

  Oceniono 14 razy 4

  Kazał im kebaba z krowy zrobić?

 • vald

  Oceniono 3 razy 3

  "Zwłoki mężczyzny znalezione w aucie w Legionowie. Prokuratura podejrzewa jego pracowników"
  Piszcie po polsku. Podejrzewani są pracownicy...auta?!!!!

 • klepstryk

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda. Dobra knajpa, mieli świetne pierożki Momo.

 • kkorzempa

  Oceniono 5 razy 3

  Hindusi u nas ostatnio szaleją. Gwałty, pobicia, rozboje, morderstwa. W samym okresie sylwestrowym kilka takich przypadków. Niech Uber więcej do Polski sprowadza. Wincej, wincej. To niedługo będzie Bombaj w Warszawie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX