Podszywał się pod więźnia obozu koncentracyjnego i oszukiwał kobiety. Policja szuka Eugeniusza Gadomskiego

Eugeniusz Gadomski jest poszukiwany przez policję. 90-latek ukrywa się przed organami ścigania od 1998 roku. Na koncie ma liczne oszustwa. Raz wyłudził pieniądze, udając byłego więźnia obozu koncentracyjnego.

Policjanci z bielańskiej komendy poinformowali o poszukiwaniach 90-letniego Eugeniusza Gadomskiego. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz kilku listów gończych, za szereg wyłudzeń i oszustw.

Policja poszukuje Eugeniusza Gadomskiego

Gadomski ukrywa się przed policją od czerwca 1998 roku. Mężczyzna wyłudził m.in. znaczną kwotę jako odszkodowanie za pobyt w obozie koncentracyjnym. Później okazało się jednak, że nigdy w nim nie przebywał. Ponadto oszukał wiele samotnych kobiet, jedną z nich dotkliwie okaleczył.

Poszukiwany mężczyzna ma około 170-175 cm wzrostu, piwne oczy, może nosić wąsy. Ma siwe włosy, ale może je farbować. Często zmienia fryzury, widywany był z włosami związanymi w kucyk, obciętymi „na jeża”, zaczesanymi do góry oraz na bok z przedziałkiem. Jest szczupły i ma wyprostowaną postawę oraz duże, zadbane dłonie. Nosił złotą bransoletę oraz sygnet ze szlachetnymi kamieniami. Ubiera się elegancko, najczęściej nosi garnitury.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego przestępcy, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach (ul. Żeromskiego 7) osobiście, telefonicznie pod numerami 22 603 71 61, 22 603 19 54, 22 603 71 55, 22 603 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Więcej o:
Komentarze (39)
Podszywał się pod więźnia obozu koncentracyjnego i oszukiwał kobiety. Policja szuka Eugeniusza Gadomskiego
Zaloguj się
 • norman67

  Oceniono 57 razy 45

  Tu taki jeden podszywa się pod opozycjonistę, a spał do 12 bez Teleranka ;-)

 • cezar85

  Oceniono 30 razy 30

  'Gadomski ukrywa się przed policją od czerwca 1998 roku'

  Bond jaki, czy co?

 • yaicarz

  Oceniono 25 razy 25

  Być może policja powinna spytać... Pana Boga, bo będąc w tym wieku (90l.) to już być może "ukrywany jest" np. w czyśćcu :-)

 • yosemitesam

  Oceniono 23 razy 23

  Sprawne mamy organy ścigania, skoro przez 20 lat nie mogą namierzyć 90-letniego dziadka, o którym nawet nie wiadomo, czy jeszcze żyje.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 24 razy 20

  Nowy "Tulipan" , na miarę PiSowskich rządów.

 • maaac

  Oceniono 22 razy 14

  Uwaga poniżej zdjęcie osoby podszywającej się pod prezydenta RP.
  ocdn.eu/pulscms-transforms/1/R9LktkqTURBXy8yYjQ5YmE5NTI3NTZkNDFlYWM3NDU4ZDA3YzY3N2NkNi5qcGVnkZMCAM0B5A

 • fantomas200

  Oceniono 13 razy 13

  Proszę, proszę. Sztuczka "na obóz" też działała. Myślałem ze tylko "Na policjanta i wnuczka". Oszust to oszust, tylko w tym wypadku wiek był niezbędny.

 • jego_eminencja

  Oceniono 11 razy 11

  On sie ukrywa… w domu starców pod innym nazwiskiem, najprosciej jest przejac torzsamosc innej osoby, jakiegos bezdomnego który nie przezyje zimy bo dostanie wódke i zasnie na mrozie

 • ochujek

  Oceniono 18 razy 10

  Taki jeden krótki i kulawy podszywa się pod bojownika o niepodległość, walczącego z komuną. Wcale nie ukrywa się z głoszeniem tych bzdur.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX