Awantura na stacji metra Kabaty. Wybił szybę i wtargnął na peron w środku nocy

Na stacji metra Kabaty doszło do niecodziennego zdarzenia. Pijany 22-latek o 1 w nocy i awanturował się, że metro o tej porze nie kursuje. Gdy rozmowa z pracownikami metra nie poskutkowała przyjazdem pociągu, w złości sforsował szklane drzwi i wtargnął na pusty peron.

Patrol straży miejskiej i policji 14 grudnia po godzinie 1 w nocy otrzymał wezwanie na stację metra Kabaty. 22-letni mężczyzna kłócił się tam z pracownikami służby ochrony metra i za wszelką cenę próbował wejść na peron, który o tej porze był już zamknięty.

Awantura na stacji metra Kabaty. 22-latek był pijany

Początkowo pracownicy metra próbowali przekonywać mężczyznę, że zgodnie z rozkładem jazdy pociągi już nie kursują i wyprosili go ze stacji. Po chwili 22-latek wrócił jednak innym wejściem. Wybił szybę w drzwiach wejściowych do metra, drugą wyważył, a następnie wtargnął na peron metra, gdzie chciał czekać na pociąg. Tam zatrzymali go strażnicy miejscy.

Badanie alkomatem wykazało, że 22-latek miał 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Przewieziono go do izby wytrzeźwień przy ulicy Kolskiej 2/4. Po wytrzeźwieniu zajmie się nim policja.

Więcej o:
Komentarze (18)
Awantura na stacji metra Kabaty. Wybił szybę i wtargnął na peron w środku nocy
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 16 razy 14

  Miesiac prac spolecznych przy sprzataniu peronow powinno nauczyc go rozumu

 • pamparampa

  Oceniono 18 razy 8

  Wspaniale! Osobnik doskonały do pełnienia roli prezesa! Potrzebujemy takich jak on, agresywnych i dążących do celu za wszelką cenę!

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 7 razy 5

  Ciekawe czy dostanie rachunek za naprawę szyby?

 • wagadudu

  Oceniono 2 razy 2

  1,7 i taki odlot? Pić to trzeba umić...

 • extrafresh

  0

  Suweren w akcji.

 • piesantaresa

  Oceniono 7 razy -5

  Czy tatko ałtora tego tekstu był zupełnie trzeźwy, gdy go poczynał? I nie brał prochów i na głodzie nie był?
  Gazeto, znacznie bardziej "literackie" teksty można było przeczytać w kolejowych szaletach za czasów Gomułki, a mimo to żaden z ich autorów nie pracował w mediach.
  Wstyd, hańba dla cywilizacji.

 • gaciekesikowej

  Oceniono 5 razy -5

  nie mogli mu drezyny podstawić i policzyć jak za taryfę? a tak spłuczą go szlaufem, w nocy może ktoś pod koc dokwaterować i już będzie scenariusz na KLER III

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX