Mieszkaniec Otwocka śmiertelnie pobił 51-latka. Tłumaczy, że bronił swojej 7-letniej córki

Na terenie jednej ze szkół podstawowych w Otwocku doszło do pobicia. 44-letni mieszkaniec Otwocka napadł na 51-latka. Ciosy okazały się śmiertelne. Teraz otwocczanin tłumaczy, że bronił swojej 7-letniej córki.

Do zdarzenia doszło 7 grudnia na terenie jednej ze szkół podstawowych w Otwocku. Po dwóch dniach udało się znaleźć podejrzanego.

Otwock. Śmiertelnie pobił w obronie córki

Tego dnia 44-letni mieszkaniec Otwocka wybrał się wieczorem na szkolne boisko ze swoją 7-letnią córką. Tam natknęli się na 51-letniego warszawiaka. Między mężczyznami doszło do bójki. Otwocczanin bił go pięściami i kopał. Jeden z ciosów okazał się śmiertelny. Jak podaje se.pl, 44-latek nie wezwał pogotowia, uciekł z miejsca zdarzenia. 

Kryminalni z Otwocka zajęli się ustalaniem tożsamości sprawcy. Dzięki monitoringowi udało się go znaleźć po dwóch dniach i doprowadzić na komendę. 

Sprawą zajmuje się obecnie prokuratura. Mężczyzna usłyszał już zarzuty - jest oskarżany o spowodowanie obrażeń skutkujących ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu i śmiercią pokrzywdzonego. Na wniosek prokuratury 44-latek został tymczasowo osadzony w areszcie. Za zarzucany czyn grozi mu do 12 lat więzienia. 

Otwocczanin nie przyznaje się do winy. Tłumaczy, że zaatakował 51-latka, ponieważ ten zaczepiał jego 7-letnią córkę. Prokuratura będzie sprawdzała, czy faktycznie tak było.

Więcej o:
Komentarze (86)
Otwock. Mężczyzna śmiertelnie pobił 51-latka. Tłumaczy, że bronił swojej 7-letniej córki
Zaloguj się
 • kemor234

  Oceniono 75 razy 51

  " ... jest oskarżany o spowodowanie obrażeń skutkujących ciężkim uszczerbkiem na zdrowiu i śmiercią pokrzywdzonego .." ???????????????????????????
  dlaczego mnie się wydaje, że po prostu zabił ? z premedytacją !! mógł uderzyć raz. powiedzieć "odwal się" i spoko. to jeszcze mógłbym zrozumieć ...

 • fuszi

  Oceniono 40 razy 38

  Najbardziej prawdopodobne moim zdaniem, że wersja o zaczepianiu córki została naprędce sklecona na potrzeby obrony. Zabrakło podstawowej wyobraźni u samca alfa i tyle. Udział w jakiejkolwiek bójce zawsze może się zakończyć przekreśleniem całego zycia nie tylko przeciwnika, ale i własnego. Trzeba o tym pamiętać.

 • czonek22

  Oceniono 37 razy 31

  no itak ochronił dziecko, że zostawi je na wiele okresu dorastania samo bez ojca.

 • nanorobot

  Oceniono 29 razy 27

  I znowu podciąganie wszystkiego pod pedofilię. Bo jak to tak 51-latek może chciec czegoś innego od 7-latki, niż kontaktu seksualnego? Niedługo posiadanie dzieci będzie podejrzane ...

 • lobuz5

  Oceniono 31 razy 27

  No to sobie kretyn pofolgowal.....

 • supermarjan

  Oceniono 28 razy 26

  widzisz rycerza ortalionu?
  spokojnie i cicho zabieraj się z tego miejsca.
  chyba że masz broń.....
  państwo? to panstwo jest z tych samych kartonow w ktore wjechala smiertelnie matka boska mostowiakowa.
  odwrotnie chyba. rycerze ortalionu to obecnie prawdziwi patrioci....

 • baby1

  Oceniono 32 razy 22

  Ale bzdurne tłumaczenie.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 21 razy 19

  po 2 dniach już był trzeźwy, no i wysmarował "usprawiedliwienie"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX