Kolizje i piesza potrącona przez autobus. Duże utrudnienia na ulicach Warszawy

Poruszanie się ulicami Warszawy jest od rana utrudnione. W różnych częściach miasta doszło do co najmniej kilku kolizji. Korki tworzą się między innymi na żoliborskim odcinku trasy S8, w Alei Prymasa Tysiąclecia, a także na Mokotowie, gdzie doszło do potracenia pieszej.

Ulice Warszawy są zakorkowane od wczesnych godzin porannych. Poruszania się po drogach stolicy nie ułatwia też deszczowa pogoda.

Kolizje i piesza potrącona przez autobus

Jak podaje TVN Warszawa, najpierw na trasie S8 doszło do trzech kolizji, które znacznie opóźniły przejazd tym odcinkiem w kierunku zachodnim. Do pierwszej kolizji doszło na Żoliborzu, do drugiej nad ulicą Modlińską, a do trzeciej - nad Wysockiego. Na miejscu pracują drogowcy, a utrudnienia mogą potrwać do godziny 9.

Po godzinie 6 rano do groźnego zdarzenia doszło też na dolnym Mokotowie. Przy skrzyżowaniu ulic Nehru i Czerniakowskiej piesza została potrącona przez autobus. Kobieta nie doznała poważnych obrażeń, ale po wypadku autobus zablokował skrzyżowanie. Trasa od mostu Siekierkowskiego do Śródmieścia jest wciąż zakorkowana.

Z kolei w alei Prymasa Tysiąclecia zderzyły się z kolei dwa samochód osobowe, a zaraz obok - samochód dostawczy uderzył w ciężarówkę przewożącą butelki z winem. Również tam kierowcy mogą spodziewać się utrudnień.

Więcej o:
Komentarze (7)
Kolizje i potrącenie pieszej. Duże utrudnienia na ulicach Warszawy
Zaloguj się
  • Benedykt Nieznany

    Oceniono 9 razy 9

    Jazda na żyletkę i dzwony. Przecież nikt nie uczył, że trzeba zachować bezpieczną odległość na wyhamowanie pojazdu. Jak taką zostawiam to natychmiast ktoś w nią wjeżdża. "Pacjent" myśli, że jak jedzie za zderzakiem to szybciej dojedzie ale do blacharza.

  • sim.salabim

    Oceniono 5 razy 3

    Christmas spirit, ho, ho, ho!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX