Atak nożownika w galerii handlowej w Warszawie. Ekspedientki kazały klientom uciekać

W sobotę w Centrum Handlowym Wola Park w Warszawie doszło do niespodziewanego incydentu. Policja musiała zatrzymać mężczyznę, który był agresywny i trzymał w dłoni nóż.

Stołeczna policja potwierdza, że w galerii handlowej na warszawskiej Woli w sobotę około godziny 16 wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który stwarza zagrożenie dla innych. Miał mieć ze sobą ostre narzędzie. 

Nożownik w Wola Park

Jak informuje Tvnwarszawa.pl, z relacji jednego z klientów Wola Park, który był przy zdarzeniu, wynika, że w pewnym momencie ekspedientki sklepu krzyknęły, aby rzucić wszystko i uciekać. Gdy zamknęła się brama sklepu, do środka wbiegła ochrona. Dodaje, że zauważył też, że mężczyzna trzymał w ręce nóż. Pracownikom udało się zamknąć go w pomieszczeniu na zapleczu. 

Zespół prasowy Komendy Stołecznej Policji informuje, że napastnik nie robił nikomu krzywdy. Doszło jedynie do samookaleczenia. 

Klienci Wola Park byli bezpieczni

W sprawie oświadczenie wydała również firma zajmująca się PR-em CH Wola Park. Poinformowano w nim, że mężczyzna był podejrzany o kradzież. Gdy został poproszony na stronę, stał się agresywny. Wtedy odizolowano go na zapleczu. 

Na miejscu pojawiły się służby: pogotowie ratunkowe oraz policja. Nożownik został następnie przewieziony na komendę. 

"Sprawne działanie obsługi sklepu, ochrony centrum oraz służb potwierdziło pełne bezpieczeństwo klientów Wola Parku" - informuje galerii. 

Więcej o:
Komentarze (81)
Atak nożownika w galerii handlowej w Warszawie. Ekspedientki kazały klientom uciekać
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 74 razy 40

  Bojownik o całkowity zakaz handlu w niedziele zaraz po niedzielnym nabożeństwie! :D

 • stachud

  Oceniono 25 razy 15

  Nigdy wcześniej Polacy nie czuli się tak bezpiecznie - Straszydło.

 • 3miastoorg

  Oceniono 18 razy 12

  W Gdańsku, na przystanku tramwajowym, facet z maczetą w ręku i paralizatorem w torbie, groził 3 Ukraińcom. Został obezwładniony przez świadka i tych 3 panów, oraz zatrzymany przez policję.
  trojmiasto.pl/wiadomosci/Grozil-maczeta-osobom-na-przystanku-Obezwladnil-go-swiadek-n129547.html

 • matts06

  Oceniono 16 razy 10

  Jakiego był wyznania? Dla niektórych, gdy coś dzieje się na Zachodzie Europy to kluczowa informacja, więc powinniście tez podawać im taką informację.

 • tedek1

  Oceniono 20 razy 10

  Pewnie gonił tych co wyznają konsumpcjonizm i nie poszli do kościoła...myslac w swojej chorej wyobraźni ze potrzeby wyższego rzędu uzasadniają krzywdzenie innych osób.

 • konigin

  Oceniono 26 razy 8

  To na pewno jeden z tych strasznych uchodzcow przed ktorymi chca bronic sutenera 500 przyglupy z pisu.

 • polak66maly

  Oceniono 10 razy 6

  amerykanie takich nazywaja polskim terrorysta. Grozi, ze sam sie zabije.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX