Kilkanaście aut z wybitymi szybami na Pradze-Północ. Policja zatrzymała trzy osoby

W nocy z czwartku na piątek uszkodzono szyby w kilkunastu samochodach na Pradze-Północ. Policja zatrzymała kobietę i dwóch mężczyzn, które mogą mieć związek ze sprawą. Byli pod wpływem alkoholu i mieli przy sobie dwie wiatrówki.

Jak podaje TVN Warszawa, do wybicia szyb w kilkunastu samochodach doszło na ulicy Kłopotowskiego około godziny 1 w nocy z 22 na 23 listopada

Praga-Północ. Uszkodzono kilkanaście samochodów

W nocy z czwartku na piątek o wybitej szybie poinformował policję jeden kierowca. Gdy na Kłopotowskiego zjawił się patrol policji, okazało się, że uszkodzonych pojazdów jest dużo więcej. Na komendę policji wciąż zgłaszają się właściciele uszkodzonych samochodów. Do południa było ich co najmniej kilkanaście.

- Nie wykluczamy, że może być ich więcej. Przesłuchujemy wszystkie osoby, które na bieżąco się do nas zgłaszają. Musimy ustalić, ile aut dokładnie zostało uszkodzonych - relacjonuje Paulina Onyszko z komendy rejonowej na Pradze-Północ w rozmowie z TVN Warszawa.

Na razie zatrzymano trzy osoby, które mogą mieć związek ze sprawą. To kobieta i dwaj mężczyźni, którzy przed przesłuchaniem przez policję muszą wytrzeźwieć. W chwili zatrzymania mieli przy sobie dwie wiatrówki.

Miałeś wypadek samochodowy? Nie uciekaj z miejsca zdarzenia

Więcej o:
Komentarze (20)
Kilkanaście aut z wybitymi szybami na Pradze-Północ. Policja zatrzymała trzy osoby
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 10 razy 6

  Symbolicznie, chociaż na żywca, bez znieczulenia, wybić idiotom po jedynce.

 • kingstonny

  Oceniono 9 razy 5

  A jezeli to oni sa winni to czy zrobia im wstyd na cala wies pokazujac ich mordki i podajac ich nazwiska? Napewno nie. Przeciez to Polska gdzie przestepcom nie wolno wstydu robic. To bardzo niehumanitarne.

 • joki8688

  Oceniono 5 razy 1

  'smierć wrogom ojczyzny' co nie? Praga to 100% przykład tzw. patriotyzmu. Darcie mordy, łyse łby i życiowe zera, a to że ludzie do pracy nie mają rano jak dojechać, to przejaw ich 'kozackości'. Tfu tfu tfu...

 • maxwywar2

  Oceniono 3 razy 1

  Dać polskim durniom broń na zaświadczenie od lekarza rodzinnego - który idiota miał taki pomysł?

 • sobieryba

  Oceniono 13 razy -1

  Nudy.. Jakby się to wydarzyło w Malmo albo Tuluzie to TVP Info miałby news dnia..

 • romikus

  Oceniono 9 razy -5

  Tak się bawi!!! Tak się bawi elektorat wyborczy PO po zwycięstwie w stolicy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX