Motocyklista zginął na moście Siekierkowskim. Policja szuka kierowcy białej ciężarówki

Służby próbują ustalić dane osobowe kierowcy białej ciężarówki, który dwa tygodnie temu brał udział w śmiertelnym wypadku z udziałem motocyklisty na moście Siekierkowskim. Policja i prokuratura szukają nagrań z wideorejestratorów i proszą o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu kierowcy ciężarówki.

Do tragicznego wypadku doszło 31 października około godziny 17:30 na jezdni mostu Siekierkowskiego w kierunku Wawra.

Motocyklista zginął pod kołami ciężarówki

Z ustaleń śledczych wynika, że kierowca motocykla jechał środkowym pasem między dwiema ciężarówkami. W pewnym momencie wpadł pod koła jednej z nich. Mężczyzna zmarł na miejscu.

Jak podaje prokuratura, wciąż nie udało się ustalić danych osobowych kierowcy białej ciężarówki biorącej udział w zdarzeniu. Śledczy nie znają też numerów rejestracyjnych samochodu.

- Z naszych ustaleń wynika, że był to samochód ciężarowy koloru białego, przy czym nie chodzi tu o samochód marki Iveco o początkowych numerach rejestracyjnych WPR, w który motocykl uderzył na skutek pierwotnego zderzenia - informuje prokurator Marcin Saduś w rozmowie z Tvnwarszawa.pl.

Policja prosi o kontakt świadków wypadku

Policja i prokuratura proszą o kontakt wszystkich kierowców, którzy 31 października około godziny 17 jechali Mostem Siekierkowskim w kierunku Wału Miedzeszyńskiego i mogli widzieć białą ciężarówkę, która brała udział w wypadku. 

Apelują też do kierowców, którzy w czasie wypadku jechali Trasą Siekierkowską, o udostępnienie nagrań z wideorejestratorów, na których widać samochody ciężarowe koloru białego.  

Więcej o:
Komentarze (87)
Wypadek most Siekierkowski. Zginął motocyklista, policja szuka kierowcy białej ciężarówki
Zaloguj się
 • gibbonzlodzi

  Oceniono 40 razy 34

  30 czerwca 1908 roku w okolicach rzeki Podkamienna Tunguzka doszło do upadku meteorytu.
  Policja i prokuratura prosi świadków o kontakt w sprawie wyjaśnienia tego zdarzenia, w szczególności skąd przybył i jak szczegółowo wyglądał kosmiczny obiekt.

 • stopp5

  Oceniono 36 razy 32

  Kiedy kulsoństwo się nauczy, że taki apel ma sens do kilku godzin po zdarzeniu. Naprawdę aż tak źle z umiejętnością myślenia?

 • coliber

  Oceniono 35 razy 31

  Po 2 tygodniach to nagrania z wideorejestratorów są już dawno nadpisane to czego oni oczekują ? trzeba było od razu prosić

 • chamsolo

  Oceniono 33 razy 29

  A co z kamer na czy za mostem czy na budynkach nie łaska odczytać? Właśnie świadkuje w takiej sprawie - bandyta zajechał z bocznej drogi innemu kierowcy ten odbił i huknął w bariery .Ja widziałem ale nie zdąrzyłem ani foty ani spisac bo biegłem do rozbitego auta . 20m od wypadku jest kamera na orlenie dokładnie na to zdarzenie .Mija miesiąc milicja ludowa nic nie zrobiła nagran nie zabezpieczyli mnie nie przesłuchali .Rodzina poszkodowanego sie awanturuje na ,,milicji'' to odpowiadają że nagranie sie skasowało po tygodniu - bezczelnie psaożytyu milicyjne ani sie nie skasowało ( bo po 3 mcach ani nawet nie obejrzeli)

 • ganro

  Oceniono 41 razy 17

  A widział ktoś motocyklistę, który nie jeździł pomiędzy samochodami i po linii rozdzielającej pasy?

 • lud.czerski.wyklety

  Oceniono 12 razy 10

  Po dwóch tygodniach wszyscy mają w swoich rejestratorach już nadpisaną pamięć. Brawo kulsony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX