Strażniczki zauważyły ludzi, którzy ukrywali coś pod płaszczami. Chwilę później pędziły do szpitala

W nocy z niedzieli na poniedziałek strażniczki miejskie z Warszawy zauważyły dziwnie zachowujących się ludzi. Ukrywali coś pod płaszczami. Okazało się, że prowadzili kobietę w ciąży, która właśnie zaczęła rodzić.

Strażniczki miejskie - mł. str. Agnieszka Korcz i mł. str. Marzena Nadrowska-Pazik - patrolowały właśnie warszawską Wolę. W okolicy skrzyżowania ulic Ogrodowej i Żelaznej zauważyły dziwnie zachowujących się ludzi. 

Wola. Kobieta rodziła pod płaszczami

Dwie kobiety i mężczyzna szli powoli ulicą i zakrywali coś płaszczami. Zachowanie wzbudziło czujność strażniczek. Od razu zatrzymały samochód i podjęły interwencję. 

- Pracuję w straży miejskiej od 12 lat. Jestem wyczulona na takie dziwne zachowania, szczególnie w nocy. Wtedy może się wszystko zdarzyć - mówi mł. str. Korcz.

Gdy kobiety poprosiły o odsłonięcie płaszczów, ich oczom ukazała się kobieta w ciąży. Zaczęła rodzić. Była skulona i nie była w stanie normalnie się poruszać. 

- Miała skurcze co kilka sekund. Sama niedawno rodziłam drugie dziecko więc wiedziałam, że to ostatnie minuty przed właściwym porodem - dodaje Agnieszka Korcz. 

Dodaje, że nie było sensu wzywać pogotowia. Postanowiły same zabrać kobietę do szpitala. - Poprosiliśmy panią by wsiadła na tylną kanapę do radiowozu i przewiozłyśmy do pobliskiego szpitala św. Zofii - mówi. 

Gdy ciężarna wysiadła z samochodu przed szpitalem, odeszły jej wody. Trzy minuty później kobieta urodziła na izbie przyjęć swoje szóste dziecko - dziewczynkę. Mała jest cała i zdrowa. 

Więcej o:
Komentarze (42)
Strażniczki zauważyły ludzi, którzy ukrywali coś pod płaszczami. Chwilę później pędziły do szpitala
Zaloguj się
 • suchydarek

  Oceniono 44 razy 32

  mam nadzieje ze pani byla trzezwa

 • apoloniusz211

  Oceniono 38 razy 26

  achhh już 6 będzie order madki polki

 • PAWEŁ W

  Oceniono 26 razy 22

  mam wrażenie, że raczej nie szli urodzić "normalnie". podejrzewam, że strazniczki uratowaly to dziecko. Przynajmniej na jakiś czas.

 • supermarjan

  Oceniono 29 razy 21

  szesc dzieci.
  czikoła plus
  półtora matkopolkoemerytura plus.
  nic tylko rodzić.

 • superpolpol

  Oceniono 34 razy 20

  3 000 PLN / mc i robić nie czeba :)

 • dk2017

  Oceniono 8 razy 4

  Obrzydliwe komentarze, brawo strażniczki!

 • uenostation54

  Oceniono 8 razy 4

  ale dlaczego ukrywali ją pod płaszczami?! i jakim cudem?! przywiązali ją do siebie i założyli płaszcze?! :))))))))))))

 • zdananasiebie

  Oceniono 7 razy 3

  Jak czytam to mi się wierzyć nie chce.Bardzo czesto takie wpisy pojawiaja sie co mesiąc lub co kwatal. Nie mam telewizora by nie szarpać sobie nerwów, ale jak czytam te same informacje co jakiś czas podawane to też mam dość.Np kobieta na strychu od kilku dni bez wody i jedzenia. Czy szefowie tych stron celowo wrzucają te same informacje?.Czy celowo są wyłuskiwane katastroficzne wiadomości z całego świata? jest ich podawane 90% . Oni nas chcą psychicznie zniszczyć.Jak sie po przeczytaniu takich czujemy. Teraz wizy do USA wygonia reszte młodego wykształconego pokolenia polaków, a PiS bedzie juz oficjalnie sprowadzał: gruzinów , kazachów, i dalsze niezliczone rzesze ukraińców, których już jest 10% naszej populacji.
  Pozostało mi się tylko cieszyć ze mam tyle lat ile mam i może nie doczekam zniknięcia Polski z mapy świata.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX