Strażniczki zauważyły ludzi, którzy ukrywali coś pod płaszczami. Chwilę później pędziły do szpitala

W nocy z niedzieli na poniedziałek strażniczki miejskie z Warszawy zauważyły dziwnie zachowujących się ludzi. Ukrywali coś pod płaszczami. Okazało się, że prowadzili kobietę w ciąży, która właśnie zaczęła rodzić.

Strażniczki miejskie - mł. str. Agnieszka Korcz i mł. str. Marzena Nadrowska-Pazik - patrolowały właśnie warszawską Wolę. W okolicy skrzyżowania ulic Ogrodowej i Żelaznej zauważyły dziwnie zachowujących się ludzi. 

Wola. Kobieta rodziła pod płaszczami

Dwie kobiety i mężczyzna szli powoli ulicą i zakrywali coś płaszczami. Zachowanie wzbudziło czujność strażniczek. Od razu zatrzymały samochód i podjęły interwencję. 

- Pracuję w straży miejskiej od 12 lat. Jestem wyczulona na takie dziwne zachowania, szczególnie w nocy. Wtedy może się wszystko zdarzyć - mówi mł. str. Korcz.

Gdy kobiety poprosiły o odsłonięcie płaszczów, ich oczom ukazała się kobieta w ciąży. Zaczęła rodzić. Była skulona i nie była w stanie normalnie się poruszać. 

- Miała skurcze co kilka sekund. Sama niedawno rodziłam drugie dziecko więc wiedziałam, że to ostatnie minuty przed właściwym porodem - dodaje Agnieszka Korcz. 

Dodaje, że nie było sensu wzywać pogotowia. Postanowiły same zabrać kobietę do szpitala. - Poprosiliśmy panią by wsiadła na tylną kanapę do radiowozu i przewiozłyśmy do pobliskiego szpitala św. Zofii - mówi. 

Gdy ciężarna wysiadła z samochodu przed szpitalem, odeszły jej wody. Trzy minuty później kobieta urodziła na izbie przyjęć swoje szóste dziecko - dziewczynkę. Mała jest cała i zdrowa. 

Więcej o:
Komentarze (42)
Strażniczki zauważyły ludzi, którzy ukrywali coś pod płaszczami. Chwilę później pędziły do szpitala
Zaloguj się
 • suchydarek

  Oceniono 43 razy 31

  mam nadzieje ze pani byla trzezwa

 • apoloniusz211

  Oceniono 37 razy 25

  achhh już 6 będzie order madki polki

 • PAWEŁ W

  Oceniono 25 razy 21

  mam wrażenie, że raczej nie szli urodzić "normalnie". podejrzewam, że strazniczki uratowaly to dziecko. Przynajmniej na jakiś czas.

 • supermarjan

  Oceniono 28 razy 20

  szesc dzieci.
  czikoła plus
  półtora matkopolkoemerytura plus.
  nic tylko rodzić.

 • superpolpol

  Oceniono 33 razy 19

  3 000 PLN / mc i robić nie czeba :)

 • dk2017

  Oceniono 7 razy 5

  Obrzydliwe komentarze, brawo strażniczki!

 • mila12.1

  Oceniono 7 razy 3

  te kpiny są naprawdę nie na miejscu

 • uenostation54

  Oceniono 7 razy 3

  ale dlaczego ukrywali ją pod płaszczami?! i jakim cudem?! przywiązali ją do siebie i założyli płaszcze?! :))))))))))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX