Protest mieszkańców Otwocka w godzinach szczytu. Objazdy i utrudnienia na DK 17

W piątek w godzinach szczytu kierowcy mogą się spodziewać utrudnień przy wyjeździe z Warszawy. Jazda drogą krajową numer 17 będzie utrudniona z powodu protestu organizowanego przez mieszkańców Otwocka. Policja przygotowała objazdy i będzie kierować ruchem.

Mieszkańcy Otwocka 12 października od godziny 16:30 do 18:30 będą protestować i domagać się przyznania dodatkowych środków na budowę nowej szkoły w Wólce Mlądzkiej. Protest będzie się odbywał w rejonie skrzyżowania ulicy Żeromskiego w Otwocku z drogą krajową nr 17.

DK 17. Utrudnienia z powodu protestu

Protest na popularnej "wylotówce" z Warszawy odbędzie się w godzinach największego natężenia ruchu. Policja informuje, że podczas protestu mogą wystąpić czasowe utrudnienia i proponuje kierowcom skorzystanie z objazdów. 

Warszawa-Lublin

Kierowcy jadący od strony Warszawy w kierunku Lublina mogą kierować się drogą krajową nr 2 z Warszawy do ronda w Stojadłach, później drogą krajową nr 50 do ronda w Kołbieli.

Mogą też kierować się drogą krajową nr 17 do miejscowości Wiązowna i na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 721 skręcić w kierunku Józefowa, później kontynuować podróż drogą wojewódzką nr 801 do skrzyżowania z drogą krajową nr 50 i dalej kierować się do ronda w Kołbieli.

Lublin-Warszawa

Jadący od strony Lublina do Warszawy, mogą na rondzie w Kołbieli skręcić w kierunku Mińska Mazowieckiego, dalej drogą krajową nr 50 do ronda w Stojadłach i dalej drogą krajową nr 2 do Warszawy.

Na rondzie w Kołbieli można też skręcić w drogę krajową nr 50 w kierunku Góry Kalwarii, kierować się do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 801, następnie przez Józefów do drogi wojewódzkiej nr 721 i do miejscowości Wiązowna, później drogą krajową nr 17 do Warszawy.

"Należy spodziewać się zwiększonego natężenia ruchu na większości dróg, dlatego apelujemy o wyrozumiałość i cierpliwość. Niewskazany jest pośpiech, zalecamy też zachowanie odpowiednich odstępów" - apeluje otwocka policja.

Wkurzają cię korki? Zobacz, w jaki sposób powinno się jeździć, żeby je rozładować

Więcej o:
Komentarze (9)
DK 17 utrudnienia. Mieszkańcy Otwocka protestują w godzinach szczytu
Zaloguj się
 • feelek

  Oceniono 3 razy 3

  ale co mają władze DK17 (: GDDKiA) z budową przez gminę Otwock szkoły w Wólce Mlądzkiej?
  Co należy zrobić chcąc zbudować szkołę w miejscowości Mlądz?
  Należy Mlądz,
  sorry: mlądz,
  sorry mląc,
  należy mląc jęzorem.
  Mląc jęzorem wywołać protest na DK17.

 • freejazzy

  Oceniono 2 razy 2

  Kiedy przeczytałem tytuł: Protest mieszkańców Otwocka, pomyślałem, że być może mieszkańcom znudziło się w końcu życie w jednym z najbardziej zanieczyszczonych i zakopconych miast Europy, i postanowili coś z tym zrobić. Ale nie, tym razem chodzi o szkołę. Najwyraźniej Otwock musi jeszcze trochę podskoczyć w rankingu 50 najbardziej zanieczyszczonych miast UE.

 • optymistaa43

  Oceniono 1 raz 1

  Uwaga Opolanie,dzisiaj jest tam u was jedna z najwiekszych mend naszego Rzadu,jest to klecznik gowin.Kiedys jeszcze zatrudnil innego parszywca z Opus dei krulikowskiego,ktory chcial wprowadzac prawa oparte o ksiazke nazywana bibia,tak wprowadzal ze zostal zlapany na kradziezy miliona zl.Oczywiscie klecznik byl po wytyczne u biskupa,tak ze miejcie sie na bacznosci bo prawa wg tej ksiazki sa jeszcze bardziej straszne jak w koranie.

 • krysia_z_garwolina

  Oceniono 1 raz 1

  To jest robota z premedytacja wyliczona na to aby jak najbardziej zaszkodzic korzystajacym z tej drogi. Piatek, te godziny, 17 ktora na sporej czesci jest w przebudowie. Wiesniactwo z Rostfocka co nas na przyklad w Garwo obchodzi szkola w Wolce Mladzkiej. Otwock zablokujcie a nie droge miedzynarodowa.

 • lifciarz3

  Oceniono 5 razy 1

  lubelskie Słoje będą później w domu

 • s43

  Oceniono 2 razy 0

  Co ma wspolnego blokowanie drogi ze szkola? Moze by poszli na tory i rzucali sie pod jadace pociagi. Policja powinna wydac pozwolenie na protest ale do chodzenia po chodniku i przechodzenia ulicy na zielonym swietle a jak nie to lac demokratyczna pala.

 • po-nurak

  Oceniono 6 razy 0

  Blokada drogi krajowej ?
  Zamiast kierować na objazdy policja powinna skuć i zamknąć na 48 za zakłócanie porządku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX