Miała opiekować się pieniędzmi klientki. Przez lata podebrała z jej konta 360 tys. złotych

62-letnia pracownica banku ukradła 360 tysięcy złotych z konta klientki. Usłyszała już zarzuty, grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności.

O sprawie poinformowała komenda policji na warszawskiej Woli

Pracownica banku kradła pieniądze klientki

Klientka jednego z banków w Warszawie zauważyła, że z jej konta i lokat znikają pieniądze. Miała obawy, że ktoś z pracowników może je kraść. Zgłosiła się na policję. 

Śledztwo szybko wykazało, że jej podejrzenia były prawdziwe. Okazało się, że pieniądze kradła 62-letnia pracownica banku, która miała "opiekować" się kontami klientki. Co więcej, na jaw wyszło, że pracownica podbierała pieniądze od kilku lat - dokładnie od 2013 roku. 

Policjanci udowodnili kobiecie, że podrabiała podpisy swojej klientki. W ten sposób udało jej się ukraść 360 tysięcy złotych.

62-letnia pracownica banku została już zatrzymana przez policję. Usłyszała łącznie 42 zarzuty, w tym 33 dotyczące kradzieży i dziewięć podrobienia podpisów. Po przesłuchaniu podejrzana została objęta dozorem policyjnym.

Za to przestępstwo grozi jej kara do 5 lat więzienia.

Globalny Bank Nasion ma umożliwić odbudowę ziemskiego ekosystemu w przypadku katastrofy

Więcej o:
Komentarze (10)
Wola. Miała opiekować się pieniędzmi klientki. Przez lata podebrała z jej konta 360 tys. złotych
Zaloguj się
 • pan_mamon

  Oceniono 18 razy 16

  Ona nic nie kradła. Jej się to po prostu NALEŻAŁO

 • polaksk

  Oceniono 13 razy 9

  Niech wyciągnie legitymacje PISu a załatwione. Okaże się, że chroniła klientkę przed stratami.

 • jur.jam

  Oceniono 9 razy 5

  Społeczeństwo jako całość nie może się okraść . Pracownica banku miała widocznie większe potrzeby niż zdolność ich zaspakajania .a klientka banku odwrotnie . . i stad to prawidłowe działanie rynku !!!!

 • medor214

  Oceniono 5 razy 3

  Za 350 tys zlotych GROZI jej do 5 lat wiezienia. Skonczy sie na 3 za dobre sprawowsnie wyjdzie za 1,5 roku. A gosciowi umyslowo chorego, zamyka sie w mamrze. Za skradzenie batona. Ot sprawiedliwosc po pisowsku.

 • tylko_na_forum

  Oceniono 7 razy -5

  Przecietnemu Kowalskiemu to nie grozi. Jesli od 5 lat zginelo jej tyle kasy to ile jej musiala miec? Ciekawe skad tyle wziela kasy w kraju gdzie mediana to 2500 netto, a wiele osob nawet tyle nie ma

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX