W Parku Bródnowskim zgwałcono kobietę. "Siedziała zapłakana na jednej z ławek"

W środę w Parku Bródnowskim zgwałcono kobietę - podaje straż miejska. Ofiara przekazała już funkcjonariuszom rysopis sprawcy.

W środę około godziny 18 strażnicy miejscy patrolujący Targówek otrzymali zgłoszenie,  że na jednej z ławek w Parku Bródnowskim siedzi nietrzeźwa kobieta

Gwałt w Parku Bródnowskim

Na miejscu zastali starszą kobietę, która zgłosiła zdarzenie i wskazała na jedną z ławek. "Siedziała na niej zapłakana i przestraszona czterdziestolatka" - informuje straż miejska.

Kobieta powiedziała strażnikom, że około południa została zgwałcona przez nieznanego mężczyznę. Uskarżała się też na ból podbrzusza.

Strażnicy okryli kobietę kocem termicznym i wezwali pogotowie oraz patrol policji. Poszkodowana kobieta podała funkcjonariuszom rysopis sprawcy.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi policja

 - Wyjaśniamy okoliczności dotyczące możliwości popełnienia przestępstwa, w którym ta kobieta mogła zostać pokrzywdzona. Nic więcej nie możemy na tę chwilę skomentować - powiedziała podkomisarz Paulina Onyszko w rozmowie z portalem  Wawalove

Dzwonisz na 112 i co dalej? Te rzeczy musisz powiedzieć, żeby szybko i sprawnie wezwać pomoc

Więcej o:
Komentarze (52)
W Parku Bródnowskim zgwałcono kobietę. "Siedziała zapłakana na jednej z ławek"
Zaloguj się
 • leszekm

  Oceniono 26 razy 24

  Spróbuję przetłumaczyć. Pewna starsza pani zobaczyła płaczącą 40-latkę na ławce w parku. Sądząc że jest pijana zgłosiła to na policję. Policja po przyjeździe spotkała staruszkę która zgłosiła sprawę. Staruszka ta wskazała na kobietę siedząca na ławce. Okazało się że kobieta na ławce nie była pijana, ale była ofiarą gwałtu i dlatego zachowywała się nietypowo. Dobrze zrozumiałem?

 • loneman

  Oceniono 7 razy 7

  Kompletna znieczulica u katonaziolskiego menelstwa - obyscie nie musieli kiedys czytac o wlasnej matce, corce czy zonie bo nie bedzie wam do smiechu i by zwalac wine na "nie-Polaka" czy politycznego przeciwnika chcac dorwac PRAWDZIWEGO sprawce😞 .

 • pe_ro

  Oceniono 10 razy 6

  Mniej niż 500 metrów od tej ławki znajduje się komenda policji. Widać w tym czasie policja pilnowała pomnika głupoty smoleńskiej.

 • Oceniono 5 razy 5

  Brudziński, weź się do roboty, bezpieczeństwo maleje, pedofilia w kościele, gwałty, nacjonalizm, pisobolszewizm, kaczyzm !!!

 • ps11111ps

  Oceniono 11 razy 5

  Czy Jaki zaproponuje ucinanie przestępcom || ?
  Czy Trzaskowski w odpowiedzi zaproponuje by urwac im tez ** ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX