Skatował kolegę, a później podpalił. "Działał ze szczególnym okrucieństwem"

Policjanci ze Starych Babic zatrzymali 34-latka, który podczas spotkania ze znajomymi zaatakował jednego z kolegów. Nie miał dla niego litości. Po tym jak go skatował, nieprzytomnego zostawił w domu, który podpalił.

- Mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem – mówi Edyta Adamus z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Wszystko zaczęło się od informacji o pożarze w jednym z domów w okolicach Starych Babic. Kiedy na miejscu zjawili się strażacy wraz z policjantami, w jednym z pomieszczeń zobaczyli zmasakrowanego nieprzytomnego mężczyznę.

Policjanci bardzo szybko ustalili przebieg zdarzenia. Przed pożarem w domu spotkała się grupa znajomych. Wśród nich był Adam O. Mężczyzna od początku był agresywny i zmuszał wszystkich do picia alkoholu.

W pewnym momencie swoją agresję skupił na jednym ze znajomych. Zaczął go bić po całym ciele, uderzał wszystkim, co wpadło mu w ręce. W międzyczasie pozostali biesiadnicy uciekli. Kiedy Adam O. Zobaczył, że jego ofiara się nie rusza, podpalił pomieszczenie i uciekł.

Mężczyzna wpadł kilka godzin później w jednym z warszawskich lokali. Na wniosek prokuratora sąd zastosował trzy miesiące aresztu. Grozi mu dożywocie.

Tylko 8 sekund. Tyle potrafi trwać zielone światło dla pieszych w Warszawie. "Biegnę aż wpadnę pod koła"

Więcej o:
Komentarze (7)
Skatował kolegę, a później podpalił. "Działał ze szczególnym okrucieństwem"
Zaloguj się
 • stanislawperkoz

  Oceniono 11 razy 11

  Chwast

 • wawiak57

  Oceniono 10 razy 10

  Proponuję zastosować biblijną karę, też podpalić. Wydawać państwowe pieniądze na sąd , a potem na przechowywanie śmiecia w więzieniu jest rozrzutnością. Z niego już nic nie będzie, menel i śmieć.

 • 2stan13

  Oceniono 6 razy 6

  Typowy przykład osobnika, który powinien mieć sądowy i psychiatryczny dożywotni zakaż spożycia jakiegokolwiek płynu zawierającego alkohol, bo po spożyciu alkoholu "puszczają" u niego hamulce i "padają" wszelkie blokady agresywnych zachowań, które posiada każdy człowiek! Jestem przekonany, że wielu z Was miało to nieszczęście, że nagle ni stąd ni zowąd, spokojna i miła impreza towarzyska była przerywana "występem" takiego osobnika. Jedyne wyjście to wykluczenie go z grona swoich znajomych i całkowite unikanie imprez, które on organizuje i/lub jest ich uczestnikiem! Niestety tacy ludzie są sprawcami tragedii i ludzkich nieszczęść! A już na koniec bardzo krótko - CI LUDZIE NIE POWINNI PIĆ ALKOHOLU, BO MAJĄ BARDZO SŁABE GŁOWY I TRAGICZNIE NISKĄ ODPORNOŚĆ NA ALKOHOL!

 • roziu_to_moj_nick

  Oceniono 5 razy 5

  Zgłaszam się na ochotnika na zabawę paralizatorem z tym panem.

 • Oceniono 2 razy 2

  "Mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem"
  Usiłowanie zabójstwa???? - to całe szczęście, że ofiara przeżyła ten pożar!

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 12 razy 2

  patriota wyklęty

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX