Nożownik zaatakował w pubie w centrum Warszawy. Szuka go policja

Policja opublikowała wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany za atak nożem przed jednym z warszawskich pubów. Do zdarzenia doszło w połowie września.

Policjanci z Śródmieścia szukają mężczyzny, który w nocy z 16 na 17 września zaatakował swoją ofiarę przed jednym z pubów w centrum.

Atak nożownika przed pubem

Na nagraniu z monitoringu udostępnionym przez policję widać, jak poszukiwany wdaje się w sprzeczkę z jednym ze stojących obok mężczyzn. Po chwili sięga do kieszeni i zadaje mu kilka ciosów nożem w okolice pośladków. 

Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21 - informuje policja.

Teraz mężczyzna jest poszukiwany przez funkcjonariuszy z wydziału przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu. Wszelkie informacje w tej sprawie można też przekazać policji pod numerami telefonu 22/ 60 391 58, 22/603 91 32 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl.

Czy tak będzie wyglądać policja przyszłości? Niepozorny samochodzik jest zaawansowanym robotem

Więcej o:
Komentarze (37)
Nożownik Warszawa. Zaatakował w pubie w centrum, szuka go policja
Zaloguj się
 • wooki74

  Oceniono 23 razy 17

  O jaki ładny, aryjski typ.....

 • eclipse23

  Oceniono 31 razy 15

  Biały polak a nie Muslim? To prowokacja.,,

 • strach_sie_bac

  Oceniono 27 razy 13

  W okolice pośladków? Zawodowym nożownikiem to on raczej nie jest. Może jakiś zbok, popytajcie w najbliższym seminarium.

 • kinlej

  Oceniono 18 razy 12

  jaki p*da z ryja

 • yankes1968

  Oceniono 16 razy 10

  Może to kolejny morderca na 2319 przepustce ?

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 15 razy 9

  Warszawa zaczyna przypominać NY lat 80-tych. Tylko tam policja strzelała do bandytów, a tutaj nawet 13 - latkowie napadają na funkcjonariuszy, a gdy któryś próbuje się obrobić to jest burza w mediach na temat „brutalności policji”

 • stachud

  Oceniono 11 razy 7

  I znowu porazka PIS. Zacytuję Szydło: Polacy nigdy nie czuli się tak bezpiecznie jak teraz. Kulsony jedynie chronią sejm i pisowskich kacyków przed kobietami z różami. Dla ochrony obywateli z których pieniędzy żyją nie ma już czasu ani ochoty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX