Nowe fakty w sprawie zatrzymania "Froga". Niedawno mówił, że po ulicach Warszawy jeździ tylko rowerem

Rano media obiegła informacja, że Robert N., znany jako "Frog", został zatrzymany. Teraz policja podaje, że do zatrzymania 28-letniego mężczyzny z czterema zakazami prowadzenia pojazdów doszło wczoraj wieczorem. Funkcjonariusze wciąż oficjalnie nie potwierdzają jego danych osobowych.

Nad ranem RMF FM poinformowało, że Robert N. wpadł w ręce stołecznej policji podczas rutynowej kontroli dokumentów. "Frog" "zasłynął" rajdem białym sportowym BMW po Warszawie w 2014 r. i miał na koncie ponad 100 wykroczeń. Przede wszystkim przekraczał dozwoloną prędkość (np. na Trasie Siekierkowskiej jechał 227 km na godz.), ale też ignorował czerwone światło, przejeżdżał podwójną ciągłą linię, jechał pod prąd itd.

Policja: "lekceważenie przepisów prawa"

Teraz policja informuje, że do zatrzymania 28-letniego mężczyzny kierującego porsche doszło wczoraj około godziny 21. Gdy policjanci skontrolowali pojazd wyszło na jaw, że kierowca nie ma przy sobie dokumentów i prawa jazdy. Po sprawdzeniu jego danych w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że siedzący za kierownicą mężczyzna ma zasądzone cztery zakazy prowadzenia pojazdów.

- Funkcjonariusze nie pozwolili kierowcy na dalszą jazdę, a jego samochód został odholowany. Z zatrzymanym będą prowadzone dalsze czynności śledcze - powiedziała nam podkomisarz Marta Sulowska z komendy policji na Woli. Jak dodała, z zatrzymanym będą teraz prowadzone dalsze czynności śledcze

- Osoba, która wsiada za kółko za zasądzonym zakazem prowadzenia pojazdów wykazuje się wyraźnym lekceważeniem przepisów prawa - skomentowała Sulkowska.

Policja wciąż oficjalnie nie potwierdza, że zatrzymany to Robert N. 

"Frog": "od kilku lat żyję godnie z prawem"

Pod koniec sierpnia tego roku jeden z mieszkańców Warszawy zauważył kierowcę BMW, który łamał przepisy podczas jazdy osiedlowymi uliczkami. Mężczyzna sugerował, że za kierownicą pojazdu mógł siedzieć "Frog". 

Robert N. oraz jego adwokat zdementowali tę informację. Prawnik "Froga" podkreślił, że jego klient na pewno nie prowadził BMW, ponieważ stosuje się do wyroku sądu, który obejmuje zakaz prowadzenia pojazdów. "Frog" opublikował na Facebooku oświadczenie, w którym powtórzył stanowisko swojego adwokata.

"Od kilku lat żyję zgodnie z prawem i obowiązującymi normami społecznymi. (...) Do końca życia wizerunkowo mam odpowiadać za wszystkie przewinienia piratów drogowych?" - napisał.

Dodał również, że po ulicach jeździ tylko rowerem, a kojarzenie go z tą sprawą może skutkować pozwami sądowymi. 

Tydzień na Gazeta.pl. Tych materiałów nie możesz przegapić! SPRAWDŹ

Pędził autostradą 250 km/h. Policjantom tłumaczył, że lubi szybką jazdę

Więcej o:
Komentarze (16)
Nowe fakty w sprawie zatrzymania "Froga". Niedawno mówił, że po ulicach Warszawy jeździ tylko rowerem
Zaloguj się
 • shtalman

  Oceniono 22 razy 18

  Bezkarny, bezczelny sukinsyn, tylko w bolszewickiej Bolandii, yebany azjatycki naród zyebów

 • laborantkolaborant

  Oceniono 20 razy 16

  przecież taka aspołeczna menda, stanowiąca publiczne zagrożenie, powinna chodzić w obroży z gpseem, która zarejestruje każdą trasę, czasy, prędkości i wszystko co trzeba. jeśli dalej będzie zachowywał się niebezpiecznie, to do zakładu zamkniętego ze śmieciem. chory jest, to trzeba leczyć, a nie czekać aż kogoś debil zabije.

 • siwywaldi

  Oceniono 18 razy 14

  He, he....
  Dokąd jeździł rowerem (nie ważne czy Land, czy Range), to mogli go cmoknąć.
  Ale że zachciało mu się przejechać Porsche, to się wpierdzielił. W najgorsze.
  :-))

 • sztucznypolak

  Oceniono 12 razy 10

  Ciekawe, czy wystarczy in odwagi zeby go wsadzic?

 • ziggybam

  Oceniono 15 razy 7

  Towarzyszu Frog, za waszą bohaterską postawę lekceważenia prawa za czasów złego PO możecie loczyć na specjalne złagodzenie kary, a może nawet odznaczenie. Jak powszechnie wiadomo prawa należy przestrzegać tylko za rządu PiS. Tzn. wy macie go przestrzegać, a rząd - kiedy mu odpowiada.

 • extragender

  Oceniono 8 razy 6

  Czy on musi kogoś zabić żeby sądy na poważnie wzięły się do roboty?

 • junk92508

  Oceniono 8 razy 6

  A to już wiem dlaczego hejterzy na forach tak nienawidzą rowerzystów - pewnie chodzi im o takich jak Frog...

 • charleys

  Oceniono 5 razy 3

  Następny przykład, że żyjemy w państwie teoretycznym.
  Ziobro, do dzieła, wybory idą, można się pokazać i udowodnić, że dobra zmiana to nie tylko czcze słowa ale i czyny.
  Sam to pochwalę, jak żaba dostanie bezwzględne więzienie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX