Dilerzy zrobili ustawkę w mieszkaniu. Policja zrobiła nalot w trakcie transakcji

Policjanci z Mokotowa od kilku miesięcy rozpracowywali operacyjnie grupę handlującą narkotykami w Warszawie. Funkcjonariusze zrobili nalot podczas kolejnej transakcji.

Szajka handlarzy wynajęła mieszkanie w Ursusie. Tam przygotowali sobie punkt sprzedaży narkotyków. Jeden z ostatnich klientów, kilka dni temu podjechał taksówką pod wskazany adres. Chciał kupić amfetaminę. Policja wkroczyła do akcji, kiedy wszyscy byli w mieszkaniu i prawie doszło do finalizacji zakupu.

Cztery kilogramy amfetaminy

W trakcie przeszukania mieszkania, policjanci zabezpieczyli cztery kilogramy zbrylowanej amfetaminy, czyste druki recept, pieczątki, blankiety zaświadczeń lekarskich oraz ponad dwa tysiące złotych w gotówce.

- Zebrane w tej sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków Dorocie B. Kamilowi K. i Kamilowi G., którzy zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im kara 10 lat więzienia - mówi Robert Koniuszy z mokotowskiej policji.

Jak dodał, zarzuty usłyszał również niedoszły klient. W taksówce, która przyjechał zostawił kilka działek marihuany. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Ubiór i narkotyki, czyli moda psychodeliczna

Więcej o:
Komentarze (5)
Dilerzy zrobili ustawkę w mieszkaniu. Policja zrobiła nalot w trakcie transakcji
Zaloguj się
 • kozieradka2012

  Oceniono 34 razy 34

  Na czym polegała "ustawka" zrobiona przez dilerów w mieszkaniu? Z artykułu wynika, że dilerzy po prostu sprzedawali tam narkotyki i zostali przyłapani przez policję w trakcie normalnej (choć nielegalnej) transakcji.

 • czternascie87plus1

  Oceniono 10 razy 8

  hawajskie koszule, polski Tony Montana wannabee.

 • atp-pl

  Oceniono 7 razy 5

  Smieszna jest ta informacja, niby duza akcja I sukces policji. a tu az...ha.ha 2 tysiace zlotych potezna szajka miala i jednego klienta. Smiechu warte!

 • nessuno

  Oceniono 8 razy 4

  No i co z tego, że kulsony nalot zrobiły? Dlaczego nie wystrzelali tych śmieci przy próbie ucieczki?

 • fakej

  Oceniono 13 razy -3

  A gdzie mordy tych psów? Trzeba sprawdzić, czy mieli założone kagańce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX