Utrudnienia w metrze zakończone. "Metro kursuje na całej linii"

Awaria w I linii metra. W piątek po południu doszło do awarii na I linii metra. Kilka stacji jest całkowicie wyłączonych. Technicy nadal pracują nad rozwiązaniem problemu. O 20:40 awaria została usunięta.

Do awarii w metrze doszło około godziny 17. Po godzinie 20 usterka została usunięta i metro jeździ już na całej trasie. 

Awaria w metrze

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego metro nie kursowało na odcinku Politechnika - Dworzec Gdański. Zamknięto zatem trzy stacje: Centrum, Świętokrzyska i Ratusz Arsenał

Pociągi linii M1 kursują w pętlach: Kabaty - Politechnika oraz Dw. Gdański - Młociny.

Anna Bartoń z warszawskiego Metra informowała, że przyczyną była usterka techniczna na jednej ze stacji. Rzeczniczka dodawała, że technicy od razu udali się na miejsce, aby rozwiązać problem. Utrudnienia trwały ponad trzy godziny.

Aktualizacja. O 20:40 wszystko wróciło do normy. "Metro kursuje na całej linii" - poinformowała Anna Bartoń. 

Jak jeżdżę po Warszawie, to...

Więcej o:
Komentarze (5)
Awaria w metrze. Metro nie jeździ na stacji Centrum, Świętokrzyska i Ratusz Arsenał
Zaloguj się
  • monopolak

    Oceniono 5 razy -1

    A gdzie informacja dla pieszego pasażera na jakim odcinku metro nie kursuje a na jakim można jechać ? 17.15 stacja swietokrzyska - chaos. Jedyna informacja to ze metro nie jeździ i należy opuścić stacje

  • samochodemwszedzie

    Oceniono 19 razy -11

    Buhahahaha tylko idioci chcą zwężania ulic bo gdzieś tam jest jedna linia a drugiej będzie niedługo pół! Niech se budują metro bo biedota musi mieć zbiorkom ale żadnych zwężeń! Warszawiacy to głównie kierowcy i zagłosują na tego który wreszcie zacznie nam pomagać!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX