Co widzi strażak podczas akcji? Zobacz film z kamery na hełmie [WIDEO]

Strażacy z Legionowa postanowili w dość nietypowy sposób pokazać, jak wygląda ich praca. Jeden z nich na hełmie zamontował sportową kamerę, która zarejestrowała jedną z akcji.

Strażak, który miał zamontowaną kamerę był w zastępie skierowanym na akcję zleconą przez policję.

 „Na polecenie dyżurnego Powiatowego Stanowiska Kierowania udaliśmy na ulicę Olszankową w Legionowie, aby pomóc policji dostać się do jednego z mieszkań w budynku wielorodzinnym” – czytamy na stronie

 

Strażak przy użyciu specjalnego młota oraz zestawu do wyważania drzwi, sforsował zabezpieczenia. Chwilę po tym, policja mogła dostać się do mieszkania.

Na nagraniu już tego nie widać, ale na tej samej służbie strażak miał drugie zgłoszenie. Tym razem pojechał do złamanego konaru drzewa, który spadł na dwa zaparkowane samochody.

Zostawił w domu 2 psy i włączoną kamerę. Kilkanaście minut później uratowali je strażacy

Więcej o:
Komentarze (2)
Co widzi strażak podczas akcji? Zobacz film z kamery na hełmie [WIDEO]
Zaloguj się
 • siwywaldi

  Oceniono 4 razy 4

  Cyt.: "Co widzi strażak podczas akcji?"

  Pytanie z rodzaju: co ma żołnierz w spodniach?
  Bo strażak jak gasi drewniana stodołę, to widzi wielki ogień. jak pracuje na 37 metrowej drabinie, to może widzieć krajobraz. a jak pracuje w zadymionej piwnicy szukając płonącego boksu, to... nie widzi NIC, nawet światła własnej latarki... :-))

  W pierwszej chwili myślałem, ze to znowu "olasup' się popisała. ale widzę, że redakcja ma niewyczerpane zapasy innych "geniuszy".

  A wracając do pytania o żołnierzu, to prawidłowa odpowiedź brzmi: żołnierz w spodniach ma chodzić długo i oszczędnie, bo jedna para przysługuje mu na dwa lata :-))

 • kresedebarg

  Oceniono 3 razy 3

  czasem zwierzęta są głupsze od ludzi, ale rzadko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX