Bójka przed kasami Legii Warszawa. 10 osób zatrzymanych

Do kibiców stojących w kolejce po bilety przed meczem Legia Warszawa z Lechią Gdańsk, podjechała grupa pseudokibiców drużyny gości. Doszło do bójki. Policja zatrzymała 10 osób.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed meczem Legii Warszawa z Lechią Gdańsk. Przed stadiony przy ulicy Łazienkowskiej podjechali - według świadków - pseudokibice Lechii Gdańsk. Zaatakowali grupę kibiców stołecznej drużyny, stojących w kolejce do kasy po bilety.

Nagranie z bójki opublikowano na kanale stadionowioprawcy.net:

 

Część osób uciekło przed osiłkami w ostatniej chwili. Niestety kilka osób zostało solidnie skopanych. Policja niemal tuż po wszczęciu bójki pojawiła się na miejscu i przerwała kopaninę.

- Zatrzymaliśmy 10 osób. Zostały przewiezione na komendę przy ulicy Wilczej, gdzie zostaną przeprowadzone z nimi czynności. Dopiero po tym, zostanie podjęta decyzja o postawieniu ewentualnych zarzutów – powiedział Tomasz Oleszczuk z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Największe imprezy piłkarskie w latach 2018-2022 w TVP. Kurski: Nowoczesny patriotyzm to piłka nożna

Więcej o:
Komentarze (50)
Bójka przed kasami Legii Warszawa. 10 osób zatrzymanych
Zaloguj się
 • el.pistolero

  Oceniono 68 razy 50

  Zaatakować znienacka tzw pikników stojących pod kasami. Brawo, prawdziwi z was twardziele.
  W moim mieście, potrafią podjechać w pięciu samochodem, oklepać jednego gościa, a następnie dumnie chwalić się tym w internecie. Nie ma co, "ludzie honoru", czyli Bóg, honor, Ojczyzna.

 • year68

  Oceniono 32 razy 18

  Jutro Brudziński i Ziobro zawiezie ich do domu po deklaracji że odbędą pielgrzymkę na Jasną Górę.

 • year68

  Oceniono 28 razy 12

  Wyborcy wyklęci partii PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. Tu nie ma ani prawa, ani sprawiedliwości, jest przyzwolenie Kaczyńskiego na bandyckie ataki. PiS wyhodował tych bandziorów, a państwo coraz bardziej upadłe.

 • zdziwiony6

  Oceniono 21 razy 9

  PiS uważa takich ludzi za nalepszą, najbardziej patriotyczną część społeczeństwa.

 • ja-sio7

  Oceniono 12 razy 8

  byłem na tym meczu z rodziną na sektorze rodzinnym, to co wyprawiało bydło z Gdańska i jakie prezentowali wulgarne przyśpiewki to chamstwo, byłem na wielu meczach i prawie zawsze kibice przyjezdni potrafili się zachować, wiedząc że niedaleko jest sektor rodzinny, to co wyprawiała dzicz Lechii Gdańsk to skandal, powinni dostać zakaz wejścia na stadion, im bardziej spikerka prosiła o nieużywanie słów wulgarnych tym bardzie chamskie były piosenki, ciekawe było to że "żyleta" nie dała się sprowokować i nie odpowiadała tym samym, dopiero po zakończeniu meczu jak sektor rodzinny opustoszał popłynęły z żylety w kierunku lechitów równie wulgarne odpowiedzi

 • Piotr Adamczyk

  Oceniono 9 razy 7

  A miałem iść z 6 letnim synem na mecz bo bardzo chciał - jednak nie poszliśmy - wybraliśmy pływanie w basenie - i chyba dobrze zrobiłem. Bo jak 6 latkowi tłumaczyć to zajście , no jak , - ktoś wytłumaczy co doprowadza tych ludzi do takiej agresji przeciwko sobie.

 • farcry3

  Oceniono 12 razy 6

  Na badziewną, polską piłkę jeszcze ktoś chodzi i za to płaci ???!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX