Mateusz Morawiecki na zakupach w Warszawie. Premier wybrał sklep patriotycznej marki

Premier Mateusz Morawiecki wybrał się na zakupy do sklepu warszawskiej marki Red is Bad. Przy Jagiellońskiej kupił koszulki dla wolontariuszy, którzy sprzątali powstańcze groby.

O wizycie premiera w sklepie Red is Bad poinformował właściciel marki Paweł Szopa. Mateusz Morawiecki odwiedził główny sklep marki na Pradze-Północ.

”Premier naszego kraju, by kupić koszulki dla wolontariuszy z którymi wcześniej porządkował groby Powstańców Warszawskich” - czytamy we wpisie.

Red is Bad to polska marka odzieżowa, która określa swoje ubrania jako "patriotyczne i tożsamościowe". Producent pisze na swojej stronie, że odzież jest produkowana w Polsce, a firma działa "bez finansowania państwa i Unii Europejskiej". Motyw antyunijny często powtarza się na wzorach ubrań, a sama marka włączyła się w akcję społeczną "Projekt NIE jest finansowany ze środków Unii Europejskiej".

Ubrania marki są głównie opatrzone grafikami historycznymi. Ciuchy tej marki ma w swojej szafie także prezydent Andrzej Duda

63 dni w 3 minuty. Tak wybuchało i padało Powstanie Warszawskie [ANIMACJA]

Więcej o:
Komentarze (233)
Mateusz Morawiecki na zakupach w Warszawie. Premier wybrał sklep patriotycznej marki
Zaloguj się
 • ar.co

  Oceniono 164 razy 152

  Ciekawe, że tak "patriotyczny" sklep nie ma nawet nazwy w języku polskim. Czyżby nie był to dla właścicieli język ojczysty?

 • P L

  Oceniono 74 razy 70

  Rozumiem że ciućmoki że sklepu kupuja jedzenie tylko od rolników którzy nie korzystają z dofinansowania ue oraz nie jeżdżą po drogach dofinansowanych przez UE? Jak wszystko to wszystko.

 • Rajmund Ptasiu

  Oceniono 63 razy 61

  Taki "patriotyczny", że nawet nazwę mają wolską... Powinni się nazywać WSZYSTKO NA POKAZ...

 • orlecki

  Oceniono 62 razy 58

  A biało-czerwone gacie z symbolem Polski Walczącej sobie kupił? Jeśli tak, to niech często doopę podciera, bo go wsadzą za obrażanie symbolu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX