Mieli 55 kg marihuany, złapano ich na giełdzie owocowo-warzywnej. Jest akt oskarżenia

Czterech mężczyzn zostało oskarżonych o przemyt 55 kg marihuany z Hiszpanii do Polski. Zatrzymano ich na giełdzie owocowo-warzywnej w Broniszach. Do sądu wpłynął akt oskarżenia. 

Do zatrzymania mężczyzn doszło jesienią zeszłego roku. Bartosz T., Marek M., Ryszard D. i Jacek K. mieli przewozić marihuanę ciężarówką w przerobionym zbiorniku na paliwo.  Prokuratura Okręgowa w Warszawie poinformowała, że skierowała przeciwko nim akt oskarżenia do sądu.

Zasadzka stołecznej policji

W październiku 2017 r. stołeczni policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową ustalili, że na giełdzie owocowo-warzywnej w Broniszach może dojść do próby przemytu narkotyków z Hiszpanii. Obserwowali miejsce, w które 12 października podjechała ciężarówka podejrzanych. Po zatrzymaniu okazało się, że 55 kilogramów marihuany ukryto w specjalnie przerobionym zbiorniku na paliwo.

Nie pierwszy raz

Jak informuje Łukasz Łapczyński z Prokuratury Okręgowej w Warszawie, w trakcie śledztwa ustalono, że zatrzymani trzykrotnie przewozili narkotyki do Polski. Miało to miejsce w marcu, czerwcu i sierpniu 2017 roku. Jeden z zatrzymanych był już wcześniej karany za przestępstwa narkotykowe w Wielkiej Brytanii. Wszyscy przebywają w areszcie. Grozi im 15 lat więzienia.

Był pewien, że policjanci wlepią bezdomnemu mandat. Bardzo się pomylił. "Jestem w ciężkim szoku"

Więcej o:
Komentarze (20)
Mieli 55 kg marihuany, wpadli na giełdzie owocowo-warzywnej Bronisze. Jest akt oskarżenia
Zaloguj się
 • num10

  Oceniono 10 razy 8

  złapali znów nasi wielcy prawi chłopcy wielkich terrorystów z maryśką, brawo wy !

 • Oceniono 6 razy 6

  A ja się zastanawiałem dlaczego posterunek policji w Broniszach od tygodnia jest zamknięty i słychać tak dziwne śmiechy i krzyki, oraz, że każdy funkcjonariusz zamiast butów służbowych nosi adidasy

 • poparzony

  Oceniono 4 razy 4

  Nie opłacili myta ;)

 • kresedebarg

  Oceniono 5 razy 3

  a kiedy pozamykają dealerów alkoholu?

 • Henryk Kopyto

  Oceniono 42 razy -38

  Kolejny handlarz ŚMIERCI zatrzymany. Niech czerznie za murami i rozmyśla o tym ile osób przez niego przedawkowało albo tonie w bagnie narkomanii. Tylko zaostrzenie prawa narkotykowego może oczyścić Naród Polski od handlarzy śmierci. Podpisz petycję do Ministra Sprawiedliwości i Prezydenta RP w sprawie zaostrzenia prawa narkotykowego: dożywocie za produkcję, handel i przemyt; 25 lat za posiadanie najmniejszej ilości.

  dozywociezanarkotyki.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX