Czecha i Trakt Brzeski w remoncie. Jezdnia będzie zamknięta na 2 tygodnie [UTRUDNIENIA]

Ulica Czecha i Trakt Brzeski będą remontowane. Oznacza to duże utrudnienia dla kierowców. Jedna z jezdni zostanie wyłączona z ruchu na dwa tygodnie. ZDM informuje również o objazdach.

Zarząd Dróg Miejskich poinformował o planowanym remoncie. Ulica Czecha i Trakt Brzeski zostaną odnawiane. 

Remont Czecha i Taktu Brzeskiego

Czecha i Trakt Brzeski to główny ciąg wjazdowy i wyjazdowy z Warszawy w kierunku wschodnim. Codziennie przejeżdżają tamtędy tysiące samochodów, przez co jezdnie wymagają pilnego remontu. Instytut Badawczy Dróg i Mostów ocenił, że ich stan jest bardzo zły.

Na ulicach pojawią się nowa podbudowa i nowy asfalt, zajazdy i zatoki zostaną wyremontowane, a na poboczu położone zostanie nowe kruszywo. Planowane jest również zasadzenie nowej zieleni na pasie dzielącym jezdnie. 

Ze względu na duży zakres robót remont potrwa dwa tygodnie. Prace rozpoczną się w sobotę 21 lipca o godz. 23. W tym czasie jezdnia południowa na remontowanym odcinku będzie wyłączona z ruchu.

Czecha i Trakt Brzeski: objazdy

W związku z dwutygodniowym remontem ul. Czecha i Traktu Brzeskiego przewidziane są duże utrudnienia. Przez cały czas remontu zamknięta będzie tylko południowa jezdnia. Przewidziane jest jednak również kilkudniowe wyłączenie całej ulicy z ruchu. Na ten czas przewidziany jest objazd.  

Ulica Czecha i Trakt Brzeski w remoncie. ObjazdyUlica Czecha i Trakt Brzeski w remoncie. Objazdy Fot. ZDM

sobotę (21 lipca) od godz. 23 zamknięta dla samochodów będzie południowa jezdnia ul. B. Czecha na odcinku od ul. Kajki do ul. Jana Pawła II.

Ruch w obydwu kierunkach będzie odbywał się drugą jezdnią (w kierunku centrum). Kierowcy jadący od centrum przejadą na nią przez przewiązkę przed skrzyżowaniem z ul. Kajki, a na właściwą jezdnię wrócą na skrzyżowaniu z ul. Jana Pawła II. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do 5 sierpnia.

Dodatkowo, od piątku (27 lipca) do godz. 22 do poniedziałku, 30 lipca do godz. 4 zamknięta będzie również południowa strona skrzyżowania z ul. Kajki. Wyjeżdżający z ul. Kościuszkowców będą musieli skręcić w ul. B. Czecha, a ul. Kajki będzie kończyła się ślepo.

Objazd zostanie poprowadzony ulicami: VIII Poprzeczna (w przeciwnym kierunku ul. IX Poprzeczna) – Wydawnicza – Kaczeńca – J. Skrzyneckiego.

Zauważyłeś problem w okolicy, w której mieszkasz? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Wszystkie grzechy rowerzystów? Z perspektywy go pro są naprawdę ciężkie

Więcej o:
Komentarze (3)
Czecha i Trakt Brzeski w remoncie. Utrudnienia w Rembertowie. Objazd Czecha i Trakt Brzeski
Zaloguj się
 • 0ya

  Oceniono 2 razy 2

  A czy nie wystarczy, że na sąsiednim ciągu drogowym (637) jest zamknięty most i zamiast przez Rembertów większość ruchu ląduje na Bronisława Czecha???
  Czy ktoś kiedyś wyciągnie konsekwencje wobec urzędników GDDKiA? Most w Okuniewie jest remontowany równo rok po remoncie całej drogi przez Okuniew - wówczas droga była zamknięta ponad pół roku, teraz tylko 5 miesięcy! Żarty sobie Państwo robią, kierowcy nadkładają drogi, tracą pieniądze i czas (czyli kolejne pieniądze), zaś mieszkańcy Sulejówka bez wątpienia was kochają. I teraz do tego dojdzie remont Czecha.
  Życzę wam dojeżdżania codziennie do pracy przez ten teren.

 • green_is_bad

  Oceniono 3 razy -1

  "Jezdnia będzie zamknięta...."

  Czy zwężofilskie trolle romek_atomek, tmeu, ezo-mir, hallgrimur, junk coś-tam ruszają już intensywnie skórą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX