18-latek stanął w obronie kobiety, brutalnie go pobili. Wstrząsające nagranie z centrum Warszawy

Kilkanaście kopniaków w głowę, obijanie pałką teleskopową i celowanie z broni. Na Chmielnej pobito 18-latka, który stanął w obronie kobiety wyzywanej przez napastnika. Policja opublikowała wizerunek sprawców i prosi o pomoc w ich znalezieniu.

Po kilku tygodniach od zdarzenia policja opublikowała wizerunek sprawców. 30 marca Mateusz L. nad ranem razem z kolegą szedł ulicą Chmielną. W pewnym momencie usłyszał, jak inny mężczyzna ubliża – jak się później okazało – swojej partnerce.

18-latek zwrócił uwagę przechodniowi. Po krótkiej wymianie zdań doszło do szarpaniny. Mateusz kilkoma ciosami został powalony na ziemię. Jeden z oprawców 13 razy kopnął go w głowę, a drugi zbój w tym samym czasie uderzał chłopaka pałką teleskopową.

Mimo ogromnej ilości ciosów, 18-latek stanął na nogi i dalej bił się z napastnikami. W pewnym momencie jeden z nich wyciągnął broń i zaczął celować w Mateusza, a drugi ponownie uderzał go w głowę pałką teleskopową.

Szukają sprawców

Kilka godzin po bójce, chłopak zgłosił się do śródmiejskiej policji. Jeśli ktoś rozpoznaje osoby uchwycone na nagraniu z monitoringu, może o tym poinformować policją dzwoniąc na numer 22 603 91 28 lub wysyłając wiadomość na adres krp1warszawa@policja.waw.pl.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub w jej okolicach? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku.

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (215)
Brutalne pobili 18-latka w centrum Warszawy. Kopali po głowie, celowali z broni [WIDEO]
Zaloguj się
 • wolfgang87

  Oceniono 209 razy 195

  Ten monitoring to mozna sobie w d... wsadzic. W czasach 4K to żałosne.

 • kacper pawlowski

  Oceniono 139 razy 129

  j e b a n e kozaki ...pałka i atrapa giwery albo co gorsza prawdziwa giwera, takim fletom powinno się spuścić taki w p i e r d o l zeby do końca zycia szczali do torebki i odżywali się przez słomkę.

 • malwach1

  Oceniono 137 razy 129

  Złapać ich i bardzo przykładzie ukarać i karę nagłośnić. W przeciwnym wypadku ludzie będą się bać stawac w czyjejś obronie.

 • taunus68

  Oceniono 134 razy 124

  Policja jak zwykle bezradna,nadają się tylko do łapania starych kobiet z białymi różami...

 • jerzytop

  Oceniono 100 razy 98

  Po kilku tygodniach od zdarzenia policja opublikowała wizerunek sprawców
  Panowie ministrowie MSWiA jak to z wami jest . Parę lat temu gdy zginął policjant który zwrócił uwagę bandziorowi ze ten rzucił koszem od śmieci w tramwaj a nikt nie stanął w jego obronie ŻE .KAŻDY KTO STANIE W OBRONIE INNEJ OSOBY BĘDZIE TRAKTOWANY TAK JAK POLICJANT CZY INNY URZĘDNIK NA SŁUŻBIE . Czy gdyby chodziło o POLICJANTA panie ministrze pana ludzie tez czekali by 3 tyg . To są KPINY z uczciwych i uczynnych ludzi nie do przyjęcia Czy warto wam ufać i stawać w obronnie innych . Czy Ci bandyci dostaną 10-15 lat czyli tyle ile za policjanta . PYTAM się panie ministrze Jak to jest ?

 • grizz8

  Oceniono 85 razy 83

  Przecież oprócz tej jednej kamer w centrum jest pełno innych. w przejściach na witrynach sklepów. Chyba tych sprawców nie chcieli namierzyć, bo policja doskonale wie, że dane nadpisują się na taśmach miejskich po ok. 4 tygodniach.

 • smok61

  Oceniono 80 razy 80

  No brawo chłopcze...dwóch bydlaków , uzbrojonych w pałkę i pistolet w końcu salwuje się ucieczką .
  Obywatelska postawa młodego człowieka , zakończona sukcesem. Mam tylko nadzieję , że Twoje obrażenia nie były zbyt dotkliwe.
  Powodzenia w życiu...:))
  ====

 • safelogica

  Oceniono 90 razy 74

  Jaka ta nasza policja bezradna wobec bandziorów. A Jojo i Zerro tacy odważni

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX