Wpadł w poślizg i rozbił porsche na al. 4 czerwca 1989 r. Uwaga na złe warunki na drogach

W Warszawie panują bardzo złe warunki na drogach. Dochodzi do wypadków i kolizji. Jeden z kierowców rozbił srebrne porsche. Inny - lexusa.

Jak informuje funkcjonariusz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji,  w stolicy panują bardzo trudne warunki na drogach. Do jednego z wypadków doszło na skrzyżowaniu al. 4 czerwca 1989 r. i ul. Świerszcza.

- Do zdarzenia doszło o godzinie 15:51. Kierowca porsche jechał ze zbyt dużą prędkością i stracił panowanie nad samochodem. Wpadł w poślizg i ściął latarnię. Został przewieziony do szpitala - informuje funkcjonariusz.

Wypadek z udziałem lexusa

Do wypadku doszło również na trasie S2 w kierunku ulicy Puławskiej. - Kierujący lexusem również wpadł w poślizg i uderzył w barierki - informuje funkcjonariusz.

Jak dodaje, tworzy się tam duży korek

Korek na S2Korek na S2 maps.google.pl

 Funkcjonariusz mówi, żeby zachować ostrożność na ulicach Warszawy.

Więcej o:
Komentarze (28)
Wpadł w poślizg i rozbił porsche na al. 4 czerwca 1989 r. Uwaga na złe warunki na drogach
Zaloguj się
 • jag83

  Oceniono 11 razy 9

  A jakie tam są dozwolone prędkości? Marzy mi się wizyta szkoleniowa (szkolenie naszych w bezwzględnym egzekwowaniu przepisów) szwedzkiej lub fińskiej drogówki. A ponadto, kiedy będzie wreszcie ostro karana jazda "na zderzaku" ?

 • popijajac_piwo

  Oceniono 13 razy 9

  "Kierowca porsche jechał ze zbyt dużą prędkością i stracił panowanie nad samochodem."

  Dejcie mu rower też wpadnie w poślizg. Ten typ tak ma...

 • wielbicielkrymu

  Oceniono 7 razy 5

  Jak widac, przyczyna wypadkow nie byly zle warunki atmosferyczne, tylko dyletanctwo kierowcow. Ktos im dal prawo jazdy, ale nie nauczyl prowadzenia samochodu z uwzglednieniem warunkow na drodze. Nadmierna predkosc i brak umiejetnosci prowadzenia pojazdow, oto przyczyny obu wypadkow !!!

 • nessuno

  Oceniono 4 razy 4

  Jak informuje funkcjonariusz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji,  w stolicy panują bardzo trudne warunki na drogach.

  Bredzisz kulsonie z komendy. To, że pada deszcz, to nie są jakieś nadzwyczaj trudne warunki. Wystarczy jedynie myśleć i jechać nieco wolniej. Ale Wieśniaki w wypasionych furach, to miszczowie prostej i im żadne warunki niestraszne. przykładem ciul z tego ferrari. No tak mi przykro,że aż wcale :)

 • big_chlebowski

  Oceniono 4 razy 4

  Nadmierna prędkość to jedno, a buractwo jeżdżące w taką pogodę na światłach do jazdy dziennej, to drugie.

 • trup

  Oceniono 3 razy 3

  skaczą napasione kasą debile z pasa na pas i taki efekt. testosteron buzuje w bucach

 • julietwhiskey

  Oceniono 9 razy 3

  Porsche kupuje ktoś, kogo stać przynajmniej na trzy takie samochody. Jak rozbije, to wezwie taksówkę i to jest gość. Jak lamentuje nad złomem, to jest to zwykły ciul i dorobkiewicz.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX