Chciał uciec antyterrorystom. Nagi wyskoczył przez okno

Jeden z podejrzanych o handel narkotykami próbował uciec przed antyterrorystami. Całkiem nagi wyskoczył z okna budynku.

Kryminalni z wołomińskiej komendy od jakiegoś czasu próbowali rozpracować grupę przestępczą zajmującą się wprowadzaniem do obrotu znacznych ilości narkotyków.

Wyskoczył przez okno

W poniedziałek funkcjonariusze zatrzymali 16 osób podejrzanych o udział w zorganizowanej grupie handlującej narkotykami. Podczas akcji prowadzonej w jednym z budynków w Ząbkach doszło do nietypowej sytuacji. Jeden z mężczyzn podejrzanych o handel narkotykami próbował uciec policji. Wyskoczył przez okno... całkiem nago. 

Sytuację zarejestrowała kamera monitoringu. Na nagraniu widać, jak funkcjonariusze wchodzą do budynku, nagle z góry spada mężczyzna. Policjanci go zauważają i podbiegają do niego.

Jak powiedział serwisowi Tvn24.pl Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji, mężczyzna miał duże szczęście. Jeden z policjantów był ratownikiem, który udzielił mu niezbędnej pomocy. Mężczyzna trafił do szpitala, gdzie obecnie przebywa. Mężczyzna jest podejrzany o obrót dużą ilością narkotyków, w tym heroiny, kokainy, marihuany, amfetaminy czy mefedronu. Istnieje też prawdopodobieństwo, że w swoim mieszkaniu przechowuje niebezpieczne przedmioty i broń. 

Akcja antyterrorystów

Podczas poniedziałkowej akcji antyterrorystów zatrzymanych zostało 16  osób w wieku od 29 do 61 lat. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli ponad 40 tys. złotych, 1000 EURO, 510 funtów brytyjskich oraz wartościowe zegarki i telefony komórkowe. Oprócz jednego z podejrzanych, który trafił do szpitala, zatrzymane osoby zostały umieszczone w policyjnych celach. 

Już w dniu zatrzymania wobec 6 osób sąd, na wniosek Prokuratora Okręgowego Warszawa Praga w Warszawie, zastosował tymczasowy areszt i poręczenia majątkowe w kwotach od 20 do 250 tysięcy złotych. Dwie inne osoby objęto dozorem policyjnym (jeden z poręczeniem majątkowym na kwotę 20 tysięcy złotych).

Zatrzymane osoby podejrzane są o udział w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających i substancjami psychotropowymi oraz o posiadanie ich w miejscu zamieszkania, może grozić kara od 2 do 12 lat więzienia.

Byłeś świadkiem niepokojącej sytuacji? Napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl

Duża akcja służb. 115 policjantów i śmigłowiec w akcji, 16 zatrzymanych

Więcej o:
Komentarze (64)
Chciał uciec antyterrorystom. Nagi wyskoczył przez okno
Zaloguj się
 • kazio007

  Oceniono 36 razy 28

  rozwala mnie zawsze to pokazywanie plików gotówki, telefonów, dowodów rejestracyjnych - taki podprogowy przekaz, że posiadanie tych "złych" rzeczy naraża każdego na wjazd policji do domu, możesz co najwyżej mieć sieciówkę MPK, trochę bilonu na tace i telefon stacjonarny wówczas jesteś prawym i sprawiedliwym obuwatelem

 • mglisty-billy

  Oceniono 41 razy 25

  Czy mi się wydaje czy znaleźli mniej hajsu niż rząd sobie wypłaca premii za nie robienie niczego? Co to w ogóle ku**a ma być? Rozkradli pieniądze podatników w milionach złotych.. w setkach milionów a tu się podniecacie 40.000 zł ? Czy kogoś już zupełnie poj***ło? Jeszcze jakieś napieprzanie się ze spanikowanego chłopaka co się prawie zabił przez to? Chcę k**a zobaczyć obecny rząd skaczący nago przez okno.. To olbrzymiego ogniska.. KU**A!

 • zz1026

  Oceniono 17 razy 13

  tak mnie zastanawia

  jak chcial uciec nago przed antyterorrystami?
  rozumiem biegac na golasa w koncu cieplo
  ale na bosaka?
  naprawde myslal ze go nie dogonia?

 • dziala_nawalony

  Oceniono 11 razy 11

  szesnastu chlopa 40 tysi i troche bilonu z UK., hmmm no to się zbyt mocno na tych prochach nie dorobili, cienko panowie cienko,gowniany biznes a pare latek w pierdlu macie jak nic,.. warto było?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX