16-latek grał w grę komputerową. Dzięki szybkiej reakcji, uratował życie mężczyźnie w Niemczech

Młody mieszkaniec podwarszawskich Ząbek zgłosił się na policję. Okazało się, że znajomy, z którym grał w komputerową, poinformował, że chce popełnić samobójstwo. Szybka reakcja chłopca uratowała mu życie.

O sprawie poinformowała stołeczna policja na swojej stronie internetowej

Zalogował się, żeby się pożegnać

16-letni mieszkaniec z Ząbek grał w sieciową grę komputerową. Rozgrywka była inna niż zazwyczaj. Na komunikatorze gry pojawiła się wiadomość od jednego z graczy. Napisał w niej, że planuje popełnić samobójstwo, a do gry zalogował się tylko po to, aby się ze wszystkimi pożegnać. Wysłał również w wiadomości prywatnej do jednego z grających zdjęcia, na którym widać było kubek wypełniony różnego rodzaju tabletkami. 

Gracze próbowali z nim rozmawiać i odwieść go od tego - niestety bezskutecznie. Wtedy 16-latek z Ząbek postanowił zareagować. 

Uratował mu życie

16-latek powiedział o wszystkim swojej mamie. Oboje zgłosili się do lokalnej policji, gdzie sprawę potraktowano poważnie. Udało się ustalić, że chłopak, który chciał odebrać sobie życie mieszka obecnie w Niemczech

Funkcjonariusze nawiązali kontakt z Biurem Międzynarodowej Współpracy Policji KGP, a następnie za pośrednictwem Interpolu w Niemczech dotarli do mieszkającego tam Polaka. Młodemu mężczyźnie udało się w porę udzielić pomocy.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie lub jej okolicach? Napisz do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Taksówkarze, którzy ratują życie. W Warszawie jest ich prawie 70

Więcej o:
Komentarze (29)
Ząbki. 16-latek grał w grę komputerową. Dzięki szybkiej reakcji, uratował życie mężczyźnie W Niemczech
Zaloguj się
 • delta.57

  Oceniono 8 razy 8

  Brawo

 • klint.lugg

  Oceniono 1 raz 1

  Dostalem kiedys wiadomosc o nieznanego mi Czlowieka - namierzyl mnie poprzez znajomych mojego Syna - "On chce zrobic cos zlego sobie - oddal wszystkie trofea za darmo (jaks gra) i powiedzial, ze konczy.". Pomyslalem, ze glupi zart. TO NIE BYL ZART - ..... Teraz jest fantastycznie ( to bulo okolo 2013)

 • uzbadazbesta

  Oceniono 2 razy 0

  Przekazali info listem zwykłym?

 • kimdongun

  Oceniono 3 razy -1

  Też kiedyś zjadłem kubek ememsów.

 • groupen

  Oceniono 15 razy -3

  To zjadł i płukanie żołądka, czy w ogóle nie połknął ?
  :)

 • Jan Winnicki

  Oceniono 12 razy -4

  Kulsony akurat nie musiały zajmować się ochroną miesiączki, wykopalisk smoleńskich na cmentarzu, wycinaniem konfetti itp. ciężkimi pracami i akurat im się chciało, to zareagowały szybko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX