Sąsiadka "bardzo głośno uprawia seks", więc powiesili ogłoszenie. I zaczęła się dyskusja

W jednej z grup sąsiedzkich na Facebooku pojawiła się karta z wiadomością, która poruszyła lokatorów Mokotowa. Sąsiedzi komentują życie seksualne jednej z mieszkanek osiedla.

Mieszkańcy Warszawy mają różne problemy z sąsiadami. Jedni muszą liczyć się z tym, że lokatorzy sąsiedniego bloku mogą zaglądać im do mieszkań, a inni muszą uważać na butelki wypełnione moczem lecące z okna

Warszawiacy ze Starego Mokotowa mają inną bolączkę - sąsiadkę, która głośno uprawia seks

Proszę nie jęczeć!

"Uwaga! Prośba sąsiedzka do pani, która bardzo głośno uprawia seks (w różnych porach dnia, gdy dzieci wracają ze szkoły). Proszę zamykać okna!" - apelują mieszkańcy Mokotowa za pośrednictwem kartki umieszczonej na jednym z bloków. 

To jednak jeszcze nie koniec historii. W dyskusję zaangażowali się inni mieszkańcy, którzy dorzucili swoje pięć groszy. Jak informuje Tvnwarszawa.pl, na pierwszy rzut oka widać, że dwa dopiski nie pochodzą od autora ogłoszenia. 

Jeden z lokatorów uważa, że mieszkańcy kamienicy w ogóle nie powinni interesować się takimi kwestiami. "A kogo to obchodzi?" - napisał lakonicznie. 

Z kolei drugi mieszkaniec lub mieszkanka bloku kibicuje głośnej pani: "Popieram tę panią! Niech żyje wolna miłość!" - dopisano. 

Sprawę szeroko komentują także osoby, które zobaczyły zdjęcie ogłoszenia w grupie na Facebooku. Część z nich oburza m.in. to, że kartka skierowana jest tylko do kobiety. "Pani sama uprawia? Może powinna być kartka do pana 'proszę mniej dogadzać partnerce'. Co za seksizm" - pisze wzburzony komentujący. 

Widzieliście w swojej okolicy podobne kartki do sąsiadków? Napiszcie do nas na listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Dom narkomana w sąsiedztwie? Pytamy warszawiaków

Więcej o:
Komentarze (126)
Mokotów. Ogłoszenia sąsiedzkie: proszę tak głośno nie uprawiać seksu
Zaloguj się
 • staefun

  Oceniono 142 razy 118

  "Pani sama uprawia? Może powinna być kartka do pana 'proszę mniej dogadzać partnerce'. Co za seksizm"
  -
  Co za debilny dopisek. Chodzi o to, że babka hałasuje niemiłosiernie przy uprawianiu seksu i tylko tyle wiadomo. Głośne odgłosy są problemem dla sąsiadów a nie uprawianie seksu. Nie wiadomo przecież czy ta babka uprawia seks z facetem, kobietą, wibratorem, ogórkiem lub z własną ręką. A nawet jeśli uprawia z facetem, to jak można mieć do niego pretensje o wrzaski baby? Przecież to nie on nie wrzeszczy i zakłóca spokój sąsiadom.To jakieś heterozafiksowanie, że jak kobieta uprawua seks to tylko facetem i co by nie było to musi być wina faceta. To ten dopisek jest właśnie mega seksistowski.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 157 razy 95

  Gdyby tak pijany mąż żonę napie.dalał przy otwartych oknach, sąsiedzi wykazałoby pełne zrozumienie.
  Taka Wolska!

 • m.godwin

  Oceniono 76 razy 72

  "W domach z betonu nie ma wolnej miłości".

 • volongoto41

  Oceniono 40 razy 32

  A nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego, Lucyna H. została zwolniona z pracy w trybie
  natychmiastowym. Nie tylko bowiem wyjaśniła uczniom, skąd się biorą dzieci, ale i pokazała miejsce, przez niektórych rodziców zwane "KAPUSTĄ"....

 • ochujek

  Oceniono 47 razy 31

  Na plebaniach robią to kulturalnie. Batoniki wyciszają.

 • artur0121

  Oceniono 35 razy 21

  Mi bardziej przeszkadzają dzwony co napyerdlaja od 6 a potem klecha drze jape do mikrofonu jak yebniety.

 • ptr0

  Oceniono 26 razy 16

  Jak w różnych porach dniach i tak głośno jęczy za każdym razem to pewnie prostytutka. To chyba mają problem, bo ona przecież nie może zamknąć okna, to jest dla niej po prostu reklama usług.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX