Bródno. Zaginął buldog angielski. "Nigdy nie uciekał. Ktoś musiał go zabrać"

W piątek około 13 na warszawskim Bródnie panu Krzysztofowi uciekł jego pupil, buldog angielski - Dolar. "Zabieram go do pracy, ktoś musiał zostawić uchylone drzwi i pies wyszedł na dwór" - mówi i prosi o pomoc w poszukiwaniu psa.

Informację o zaginionym buldogu angielskim pan Krzysztof opublikował na Facebooku. Jak pisze, Dolar, jego 8-letni buldog angielski, wyszedł przez uchylone drzwi na warszawskim Bródnie przy ulicy Wysockiego i już nie wrócił.

Jak mówi w rozmowie z Metrowarszawa.pl pan Krzysztof, pies na pewno nie uciekł. - Dolar na pewno nie oddaliłby się sam, nawet jak gdzieś wychodził wcześniej, to zawsze wracał. Jestem przekonany, że ktoś go zabrał. Na całym Bródnie Dolara znają - opowiada.

Jak mówi, nie zgłosił jeszcze sprawy na policję. - Zaginął wczoraj, mam nadzieję, że się znajdzie. To charakterystyczny pies, w okolicy jest zaledwie sześć, siedem buldogów angielskich. Na pewno jak ktoś go zobaczy, to go rozpozna - mówi pan Krzysztof.

I dodaje, że pies jest chory i wymaga leczenia. - Ma ostre zapalenie spojówek, jak rano wstanie, to nic nie widzi na oczy - mówi właściciel zwierzaka. Pies nie miał na sobie obroży. Ma za to wszczepiony chip.

AKTUALIZACJA: Pies znalazł się 5 maja wieczorem.

Jeśli zobaczysz Dolara, napisz do nas: listy_do_metrowarszawa@agora.pl lub skontaktuj się z panem Krzysztofem pod numerem telefonu 600950777.

Pies może uczynić życie nie tylko piękniejszym, ale i dłuższym

Więcej o:
Komentarze (16)
Bródno. Zaginął buldog angielski. "Nigdy nie uciekał. Ktoś musiał go zabrać"
Zaloguj się
 • dante_waw

  Oceniono 11 razy 3

  Pies rozumiem sam chodzil po okolicy bez wlascicela??? Zapyta niesmialo... w kagancu czy bez.. no i kto sprzatal po pupilu?...
  Czy Dollar byl tak wyszkolony ze kupe robil tylko przy wlascielu.... oczywiscie SM nie ma panu nic do zarzucena.... :)

 • Andrzej Duxa

  Oceniono 7 razy 3

  "Ostatni raz widziany był pod "Chinczykiem" na Nieszawskiej."
  hmmmm.....

 • kac

  Oceniono 16 razy 2

  Informacja 'w sam raz' na jedynkę portalu, "gratulacje" dla redaktora (nawet jeżeli to jego pies).

 • Oceniono 3 razy 1

  Buldog angielski to dlaczego dolar nie funt- lubię czworonogi ale właściciel musi być nie lada szycha skoro takie wiadomości zamieszczają w wiadomościach, a dać płatne ogłoszenie do Gazety to nie łaska!!! Lepiej niech właściciel popyta w pobliskich chińskich szybkich jatkach może jeszcze piesek nie jest przerobiony

 • R Iksiński

  0

  Jestem za ochroną praw zwierząt, w tym psów, ale mafia psiarska w tym kraju ma sie stanowczo za dobrze. Nie moze być tak że psy ujadają cala dobe terroryzując sąsiadów. Że watahy dzikich porzuconych psow włóczą sie po lasach i wsiach zagrażając ludziom i innym zwierzętom. Nie moze być tak ze czlowiek w mieście nie moze nigdzie kroku zrobic nie ryzykujac wdepniecia w psie odchody.

 • pakulec

  Oceniono 2 razy 0

  jeżeli właściciel ubierał go w takie plastikowe rogi - to nie dziwie się że uciekł

 • cracken001

  Oceniono 5 razy -1

  ???????...I TO ma byc KU RRRR WA "news" ,na ogolnopolskim portalu?????CZY was juz calkiem PO YEB ALO????

 • prawdziwy.tebe

  Oceniono 3 razy -1

  Mam nadzieję, że to puszczane samopas bydlę się już nie odnajdzie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX