Komentarze (97)
Sitne: wypadek. Samochód wjechał w 4-osobową rodzinę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • beton44

  Oceniono 2 razy 2

  Jechał szybko - ale bezpiecznie - tak to jakoś tu piszą ???

 • bodzio24680

  Oceniono 2 razy 2

  Sytuacja z sobotniego popołudnia w Warszawie - ok. godz. 18.00, ul. KOR, przejście dla pieszych z sygnalizacją świetlną, pusto, stoję na prawym pasie bo mam czerwone światło. Nagle z lewej ryk i podmuch - z ogromną prędkością wymija mnie ciemny samochód, jedzie tak szybko, że nie tylko nt rej., ale nawet marki nie udało się zauważyć. Piesi mieli wtedy zielone, a w dodatku, gdyby szli z mojej prawej, to zza mojego stojącego samochodu nie zauważyliby tego mordercy. na szczęście nikt nie przechodził. Nie zmienia to jednak faktu, że za kierownicą wymijającego mnie samochodu siedział morderca.

 • Zofia Gajda

  Oceniono 6 razy 2

  DLA MNIE TO JEST MORDERCA .MŁODZI KIEROWCY NIE MAJĄ WYOBRAŹNI A PÓŹNIEJ SIĘ GŁUPIO TŁUMACZĄ. MOIM ZDANIEM ZAMIAST MANDATÓW POWINNI ZABIERAĆ PRAWO JAZDY I SAMOCHÓD ZA KAŻDYM RAZEM WYSYŁAĆ NA PŁATNY POWTÓRNY KURS I EGZAMIN.OCZYWIŚCIE CENA TEGO NASTĘPNEGO EGZAMINU POWINNA BYĆ DUŹO DUŻO WYŹSZA ŹEBY SIĘ ZA KAŻDYM WYKROCZENIEM IDIOTA TRZY RAZY ZASTANOWIŁ CZY BYŁO WARTO JEŹDIĆ JAK IDIOTA.SAMOCHÓD ZWRÓCIĆ JAK ZDA POWTÓRNY EGZAMIN I TO NIEWAŹNE CZY TO JEGO AUTO CZY SĄSIADA .POŻYCZASZ AUTO IDIOCIE TO ZA IDIOTĘ OTPOWIADASZ

 • Oceniono 2 razy 2

  Jednym słowem można to określić ,tragedia!!! Szczerze współczuję człowiekowi walczącemu o życie oraz składam kondolencje

 • shtalman

  Oceniono 2 razy 2

  Szybo i bezpiecznie - oto Wolska

 • polsilver100

  Oceniono 4 razy 2

  Co drugi w tej Polszy to chwast

 • megg76

  Oceniono 1 raz 1

  ten wypadek to Nasz polska "wolność". Trzeba pamiętać, że Nasza wolność kończy się tam gdy zaczyna innego człowieka.

 • zbinigniew

  Oceniono 1 raz 1

  jak z załączonej mapki wynika, to Sitne jest rzeczywiście na północny zachód od warszawy

 • panicyniczna

  Oceniono 5 razy 1

  Północny zachód ...
  Po mojej lewej, czy redaktora lewej?

 • jerzytop

  Oceniono 5 razy 1

  Prosze tylko takiemu gó...arzowi zwrócić uwagę na jego styl jazy to gotów człowieka pozbawić życia samym wzrokiem . Za takie zabójstwo to min kara 5 lat od osoby a ponizej 30 lat gdy ma kierowca jeszcze + 5

 • sl1234

  Oceniono 10 razy 0

  Dziennikarze, jak pokazuje ZALACZONA mapka, miejsce zdarzenia jest na POLNOCNY WSCHOD od Warszawy. Zanim troche pisania moze PODSTAWOWA lekcja geografii ??? WSTYD !!!

 • Oceniono 1 raz -1

  A może wypadek spowodował ten kierowca, z którym 22-latek uniknął zderzenia? Może to właśnie ten drugi kierowca ścinał sobie zakret? Może wymijał zbyt szeroko rodzinę rowerzystów, zamiast zwolnić i zaczekać za rowerzystami, w ten sposób ustępując pierwszeństwa jadącemu prawidłowo przeciwległym pasem kierowcy opla?
  Może to on powinien mieć zarzut spowodowania wypadku?

 • redaktorwydania

  Oceniono 5 razy -1

  "Tragedia pod Warszawą" To pod Wszawą są jakieś tunele ..?

 • krzywelustro

  Oceniono 7 razy -1

  Tak dokładnie to próbował uniknąć zderzenia z innym autem, które wyłoniło się zza zakrętu, gwałtowny manewr kierownicą wsparł ostrym hamowaniem, a to musiało skończyć się utratą kontroli nad pojazdem. Po wpadnięciu w solidny poślizg rąbnął w leżący przy drodze pniak, odbił się od niego i bokiem poleciał prosto na rowerzystów.

 • weterynaria_w_wa

  Oceniono 13 razy -1

  Dużo jeżdżę i obserwuję Rowerzystów. Zawsze się dziwię jak można tak szastać życiem jeżdżąc po ruchliwych trasach. Przecież Rowerzysta nie ma żadnych szans w razie chwili nieuwagi kierowcy lub gdy zwyczajnie kierowca nie widzi nieoświetlonego roweru. Bardzo żal tej 4- osobowej rodziny ale ja bym nie zabrała dziecka na przejażdżkę rowerową po szosie, ruchliwej ulicy. Sama też bym nie pojechała. Nawiasem mówiąc : jak samochód ma dostosować bezpieczną prędkość do roweru ??

 • elbertson

  Oceniono 10 razy -2

  od nadmiernej predkości nie wpada się w poślizg !!!!!
  zahamował bo zbyt pozno zauważył rowerzystów

 • elbertson

  Oceniono 10 razy -2

  migające diodki przy rowerach są dobre na ścieżkę rowerową a nie na drogę publiczną !!!!!!!!
  Auto w dzień ma mieć włączone światła , rowerzysta nawet w nocy nie musi oświetlać pojazdu !!!!
  niech nikt nie czaruje że ledy to wystarczające oświetlenie , bo jak widać , nie są .
  Ide o zakład że kierowca nie widział z daleka grupy rowerzystów , gdy zauważyl dał po hamulcach , wpadł w poślizg i stała się tragedia .

 • stanislaw.sk

  Oceniono 4 razy -2

  @tylko_na_forum
  jechali rowerami, a te mają elementy odblaskowe - z przodu i z tyłu

 • Oceniono 10 razy -4

  Nie ma co tutaj kierowcy linczować, bo 99% kierówców nie jeździ z dozwoloną prędkością, więc darujcie sobie hipokryzję. Jednak zastanawiające jest to, że rolkarze i rowerzyści pchają się wieczorami (i to nie latem) na wycieczki drogami podwiejskimi, gdzie jest ciemno jak w d..... i kierowcy popierniczają, bo nie spodziewają się tam wycieczkowiczów o tej porze. Totalny brak wyobraźni. Dopiero co dwie dziewczyny na rolkach zginęły w takich samych okolicznościach. Kierowca miał pecha, widocznie tak miało być, że akurat jak na złość w tym miejscu, gdzie ich mijał go zarzuciło. Nie oszukasz przeznaczenia. 2 rodziny zniszczone, przez taką głupotę z obu stron, której tak łatwo dało się uniknąć. Nie wiem czy chciałabym by lekarze walczyli o moje życie na miejscu tego ojca.

 • motyw4

  Oceniono 11 razy -5

  Bezpiecznie nie znaczy wolno?

 • gangut

  Oceniono 17 razy -11

  Nauczka - jezdnia to nie jest miejsce dla rowerów. Zwłaszcza dla "rodzinnych przejażdżek z dziećmi".

 • taroudant

  Oceniono 43 razy -25

  Tak, ulica z ruchem samochodowym to idealne miejsce do rodzinnej jazdy rowerem, szczególnie z małymi dziećmi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX