Karczewski miał dość spekulacji. Właśnie ogłosił decyzję ws. walki o prezydenturę Warszawy

Prawo i Sprawiedliwość wciąż nie ogłosiło, kto z ramienia partii powalczy o fotel prezydenta Warszawy. Do tej pory mówiło się o trzech kandydaturach: Patryka Jakiego, Michała Dworczyka i Stanisława Karczewskiego. Ten ostatni właśnie przedstawił swoje stanowisko.

Marszałek Senatu Stanisław Karczewski na spotkaniu z dziennikarzami i na Twitterze poinformował, że nie będzie kandydował w wyborach na prezydenta Warszawy

Podczas briefingu prasowego przed 58. posiedzeniem Senatu Karczewski oświadczył, że to nie on będzie następcą Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Bitwa o Warszawę

- W ostatnim czasie przeprowadziłem wiele rozmów z warszawiakami, którzy przynosili dużo dobrych inicjatyw i projektów - powiedział.

Zadeklarował, że wszystkie przekaże kandydatowi PiS na urząd prezydenta stolicy. Dodał, że jest przekonany, że to właśnie kandydat jego partii wygra. 

- Na stole leżą dwie dobre kandydatury - Patryk Jaki oraz Michał Dworczyk. Obaj są młodzi, rzetelni i bardzo uczciwi. Będę wspierał tego, który ostatecznie zostanie kandydatem - powiedział Karczewski. 

Jacek Sasin poinformował w środę rano w Polskim Radiu, że kandydatura PiS zostanie ogłoszona prawdopodobnie po 10 kwietnia. 

Kto poprze Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy?

Więcej o:
Komentarze (79)
Wybory w Warszawie. Karczewski rezygnuje z wyścigu o fotel prezydenta
Zaloguj się
 • Jan Osik

  Oceniono 51 razy 45

  - W ostatnim czasie przeprowadziłem wiele rozmów z warszawiakami, którzy przynosili dużo dobrych inicjatyw i projektów -
  łże jak prawdziwy pisowiec.

 • turbojaszczur

  Oceniono 45 razy 41

  Tylko Jaki!!!! Znany mysliciel i sportowiec, filantrop i doskonaly cyklista. Czlowiek o renesansowych talentach i znany hodowca ryb akwariowych. Trzpiot a zarazem uosobienie powagi. Osoba o niebanalnej powieszchownosci i wlasciciel wielu dresow a prezydent musi prezentowac sie godnie.

 • jpy1

  Oceniono 37 razy 31

  Hehe. Boją się. Po prostu się zwyczajnie boją. Chciałbym żeby wystawili tego młodego dresiarza. Będę z przyjemnością patrzył na jego upadek.

 • batura3

  Oceniono 32 razy 30

  Facet, nie rozbawiaj warszawiaków - masz taką samą szanse jak ten odpowiedzialny z ramienia Kancelarii za lot do Smoleńska Sasin :)))) - ZEROWĄ !!!!

 • tinley

  Oceniono 30 razy 26

  Nie będzie bo PIS w Wawie przegra. Dokładnie jak Kazio Marcinkiewicz.

 • Beata Pisda

  Oceniono 27 razy 23

  Warszawa to dla pis dzielców gorący kartofel ...
  żaden choć tylko średnio rozgarnięty przedstawiciel jedynie słusznej partii nie chce tu dostać łomotu.
  wiec z rozdzielnika trzeba wystawić jakiegoś młokosa.
  byleJaki, Dworczyk ...
  równie dobrze mógłby być Misiewicz..

 • abm1

  Oceniono 25 razy 23

  To jest człowiek o mentalności pruskiego żołdaka, pozbawiony samodzielnego myślenia. Sposób procedowania ostatniej ustawy o IPN w pełni to potwierdza. Watażka mu kazał uchwalenie ustawy jak najszybciej i g..... się rozlało na cały świat. Warszawo!!! bądż czujna.

 • wielokropek12344

  Oceniono 23 razy 21

  Gdzie Pan te rozmowy z Warszawiakami przeprowadzał. Czyżby Nowogrodzka i kurdupel to cała Warszawa?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX