Utrudnienia w metrze. Część stacji wyłączona z ruchu

Zarząd Transportu Miejskiego poinformował, że z powodu awarii występują utrudnienia w kursowaniu metra. Wstrzymany został ruch pociągów na odcinku Kabaty-Wilanowska. Pociągi kursują na skróconej trasie.

Od jakiegoś czasu komunikacja metrem jest utrudniona. Rzeczniczka Metra Warszawskiego, Anna Bartoń, poinformowała nas, że przyczyną awarii jest zepsute urządzenie sterujące ruchem na stacji Metro Służew. 

Ruch pociągów linii metra M1 został wyłączony na odcinku KABATY-WILANOWSKA. 

Metro kursuje na skróconym odcinku MŁOCINY-WILANOWSKA

Uruchomiona została zastępcza linia autobusowa Z, kursująca na trasie: METRO KABATY - al. Komisji Edukacji Narodowej - al. Harcerzy Rzeczypospolitej - Rolna - al. Wilanowska - METRO WILANOWSKA.r

AKTUALIZACJA: Ruch został wznowiony po 20:00.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie? Napisz nam o tym na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Pędzi Wiertniczą w Warszawie. Prawie potrąca pieszego na pasach. Nagle zjawiają się oni

Więcej o:
Komentarze (4)
Metro awaria. Metro
Zaloguj się
 • leszlong

  Oceniono 10 razy 10

  Na Dworcu Południowym bałagan. Autobusy zastępcze podjeżdżają byle gdzie, mają różne napisy. Zamiast wedle ZTM "Linia Z" mają "za Kabaty", "za metro" lub wcale. Ludzie ganiają za autobusami po całym dworcu nie bacząc czy inne pojazdy jadą. Brakuje osób odpowiedzialnych za wydawanie dyspozycji. Stan na godz. 18.30.

 • swiroslaw_zbawiciel

  Oceniono 8 razy 2

  Kiedyś, w sterowaniu ruchu pociągów wystarczył telefon. Teraz to nie do pomyślenia, żeby wypuścić skład ze stacji A, poczekać na informację ze stacji B, że skład wyruszył do stacji C i puścić kolejny skład ze stacji A.
  No tak... na smarkfonowym pejsbuku tego nie ma...

 • zerozer52

  Oceniono 10 razy -2

  Mają już pół metra. Na ch... im więcej?

 • gr39

  Oceniono 3 razy -3

  Denne zarządzanie tępych urzedasow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX