Koparka staranowała dystrybutor na stacji paliw w Warszawie. "Trudno było nawiązać kontakt"

Na jednej ze stacji na warszawskiej Woli doszło do wypadku. Mężczyzna, który obsługiwał koparkę zasłabł i wjechał w dystrybutor paliw. Na miejscu od razu pojawiła się policja, straż i pogotowie.

Do wypadku doszło na stacji paliw Orlen przy ul. Leszno na Woli. Z informacji, które uzyskaliśmy od stołecznej policji wynika, że służby zostały poinformowane o wypadku około godz. 15.

- 39-letni mężczyzna, który operował koparką zasłabł i wjechał w dystrybutor paliw - informuje policja. Jak podaje Tvnwarszawa.pl - pierwszej pomocy udzielili mu strażacy. - Miał drgawki, trudno było nawiązać z nim kontakt - powiedział kpt. Tomasz Stankowski z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie

Funkcjonariusze zaznaczają, że uszkodzenie dystrybutora nie jest poważne, więc ewakuacja osób znajdujących się w pobliżu nie była konieczna. Nikt nie ucierpiał. 

Na miejscu pojawiły się jednostki policji, straży pożarnej i pogotowia. Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Stacja jest na razie zamknięta.

Jesteś świadkiem nietypowego wydarzenia w Warszawie? Napisz nam o tym na metrowarszawa@agora.pl lub w wiadomości prywatnej na Facebooku. 

Honda ostro skręca, wjeżdża na chodnik i uderza prosto w dwie kobiety. Nie zdołały uciec

Więcej o:
Komentarze (13)
Wola: wypadek na stacji paliw. Koparka wjechała w dystrybutor
Zaloguj się
 • cezar85

  Oceniono 33 razy 31

  i tak szacun za próbę nawiązania kontaktu z koparką

 • naw18

  Oceniono 26 razy 20

  Ta koparka nie chciala odpowiadac na pytania milicji? paralizatorem ją...moze by nawiazala kontakt...

 • popijajac_piwo

  Oceniono 15 razy 9

  W Warszawie? Przecież to ewidentna próba zamachu na miłościwie nam ponujących...

 • lukask73

  Oceniono 4 razy 4

  W sumie szczęście w nieszczęściu, bo takim sprzętem można położyć to zadaszenie - wtedy mogłyby być ofiary a na pewno potężne szkody.

 • shtalman

  Oceniono 2 razy 0

  Milicja musi koniecznie zatrudnić jeden lud dwa plutony E.T., te stworzenia są w stanie nawiązać kontakt nawet z koparką która ma drgawki

 • krikrikrikri

  Oceniono 58 razy -26

  To zwykłe zasłabnięcie, dobrze że nikomu nic się nie stało, a koparkę i dystrybutor się wyklepie :-) Szkoda że zaraz skrzywieni psychicznie wyznawcy GW napiszą że to wina Pisu i/lub zamkniętych sklepów w niedziele :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX