"Szok! Galerie jednak otwarte!!!". Świetna reklama muzeum w Warszawie. "Nobel się należy"

Zakaz handlu w niedziele stał się świetną okazją do doskonałej reklamy Muzeum Narodowego w Warszawie. Placówka pisze, że galerie jednak otwarte, a "Polacy rzucili się do Faras, szturmują Galerię Sztuki Dawnej".

Dziś pierwsza niedziela z zakazem handlu. Okoliczność tę postanowiło wykorzystać Muzeum Narodowe w Warszawie, by w dowcipny sposób zachęcić do odwiedzenia swych wystaw.

"Szok! Galerie jednak otwarte!!!" - czytamy m.in. na profilu Muzeum na Facebooku. "Polacy rzucili się do Faras, szturmują Galerię Sztuki Dawnej, nowo otwarta Galeria Wzornictwa Polskiego ledwo się trzyma".

Trzeba przyznać, że nieźle to wymyślili. "I jak tu nie kochać MNW?! I love it!" - skomentowała na Facebooku Laura. "Nie wiem, kto wam robi PR, ale Nobel się należy" - napisała zaś Lola.

Muzeum Narodowe w Warszawie znajduje przy Al. Jerozolimskich 3. W niedzielę otwarte jest do godz. 18.

Jak wam się podoba taka forma promocji? Odwiedzicie dziś galerię sztuki zamiast galerii handlowej? Piszcie na metrowarszawa@agora.pl.

Niedziele handlowe 2018 - w te dni sklepy będą zamknięte

Więcej o:
Komentarze (26)
"Szok! Galerie jednak otwarte!!!". Świetna reklama muzeum w Warszawie. "Nobel się należy"
Zaloguj się
 • earthboundmisfit

  Oceniono 20 razy 20

  Reklama fajna, ale teraz grupy młodzieży najpierw będą zszokowane, że trzeba kupić bilet do galerii, a potem będą pytać gdzie jest H&M.

 • rlnd

  Oceniono 31 razy 15

  Pracownicy muzeum nie chcą spędzać niedzieli z rodzinami?
  A może by ich tak zmusić ustawą?

 • piotr0108mp

  Oceniono 12 razy 6

  prymitywny osobnik musi miec zamknieta jedna galerie, aby pojsc do drugiej...inni bez tego pojda...

 • dante_waw

  Oceniono 24 razy 6

  "To sa inne galerie niz handlowe????" - czytelnik gazety.pl karmiony od miesiaca wizja armagedonu bez otwartych sklepow.

 • aprilapril

  Oceniono 6 razy 4

  A karkowka po ile?

 • lun2000

  Oceniono 3 razy 3

  Wiecie za jaką nazwę nalezy się Nobel?:) EKOGROSZEK! Zieloniutki,milutki - a to...węgiel.:)

 • suender

  Oceniono 2 razy 2

  Kupujmy, sprzedajmy, zamawiajmy, handlujmy poprzez export, import, internet, babcie meliniary, na targowiskach, na łózkach składanych, bez przerwy. Kupujmy dla siebie, dla naszych sąsiadów i niepełnosprawnych. Sprzedajmy nasze dobre pomysły, nasze uśmiechnięte buzie, naszą życzliwość.
  Sprzedajmy i kupujmy w dzień i w nocy, nawet w marzeniach sennych i w półsnach.
  Sprzedajmy za pieniądze i na kredyt i barter, z promocjami dużymi i małymi, kupujmy za darmo, za dziękuję i na zeszyt, na kredyt i na pom.
  Sprzedajmy kulturę i naukę, wiedzę i niewiedzę, szczęście i dobrobyt, rzeczy mądre i głupie, tanie i drogie, w opakowaniu i bez. Kupujemy maszyny i urządzenia, lokomotywy i okręty psy rasowe i nie, koty, drób i grubą zwierzynę, ryby i glizdy (do akwarium), proszki do prania i papier toaletowy. Kupujmy rzeczy potrzebne i nie potrzebne, kupujmy starocie i klekocie, kwiatki i bławatki, kupujmy niewolników i wolników .
  Kupujmy i sprzedajmy by się zmęczyć, kupujmy i sprzedajmy by wypocząć.
  Dlaczego?

  Gdyż wymiana handlowa (we wszystkich formach) to ruch a ruch to zdrowie a zdrowie to życie, a stagnacja i bezruch to śmierć. Bądźmy wszyscy pro lajf !

 • rekin.finansjery

  Oceniono 21 razy 1

  No bo to o to chodzi. Bedzie wiekszy ruch w turystyce, rekreacji, muzeach, kinach. A nie jakies smieszne galerie handlowe. Jakosc wolnego czasu bedzie lepsza.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX