Zabił znajomego na imprezie. Po czterech latach wyjaśnili okrutną zbrodnię

Śledztwo umorzono pod koniec 2014 r. Ale służby nie zapomniały o sprawie. 6 marca policjanci zatrzymali trzy osoby mające związek ze śmiercią Adama D.

Specjalna grupa stołecznej policji, która zajmuje się niewyjaśnionymi od lat sprawami, wpadła na trop sprawcy zabójstwa sprzed czterech lat. Policjanci uzyskali informację, że do śmierci Adama D. doszło w wyniku zabójstwa, a związek z nim mogą mieć trzy osoby z kręgu jego znajomych.

Wznowiono wcześniej umorzone śledztwo. W dniu 6 marca 2018 r. policjanci zatrzymali trzy osoby mające związek ze śmiercią Adama D: 33-letniego Dawida W., 48-letnią Iwonę S. oraz 25-letnią Natalię S.

Wywieźli na wózku i wyrzucili do rzeki

Co się wydarzyło w dniu zabójstwa? Dawid W. razem z Adamem D. pili alkohol w towarzystwie innych osób. Następnie udali się do mieszkania Dawida oraz jego partnerki Iwony S. W domu była również jej córka, Natalia S. 

W pewnym momencie Dawid W. i Adam D. zaczęli się kłócić. Dawid W. zadał mężczyźnie kilka ciosów pięściami, po czym go związał i udusił. Następnego dnia wspólnie z Iwoną S. pozbył się ciała. Na wózku - spacerówce - wywieźli je, a następnie wrzucili do rzeki Płonki w Płońsku.

Zabójstwo i pomocnictwo

W trakcie śledztwa prowadzonego pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Warszawie zatrzymanemu Dawidowi W. przedstawiono zarzut zabójstwa, natomiast obu kobietom pomocnictwa. Prokurator wystąpił do sądu o tymczasowy areszt dla zatrzymanych.

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia lub wypadku w Warszawie? Napisz do nas i wyślij nam zdjęcia: metrowarszawa@agora.pl
 

Policyjne interwencje będą nagrywane. Polscy funkcjonariusze mają nosić kamery na mundurach

Więcej o:
Komentarze (10)
Zabił znajomego na imprezie. Zwłoki wywiózł spacerówką i wyrzucił do rzeki
Zaloguj się
 • bromba_bez_glusia

  Oceniono 31 razy 23

  Ej, niszczycie kanon! Jaka "partnerka"? Jak się zabijają na melinie to musi być konkubina!

 • stellar14

  Oceniono 21 razy 19

  25-letnia dziewczyna pewnie planowała piękne życie i zapomniała o przykrym epizodzie. A tak do ciupy. Ku przestrodze wszystkich co myślą że zrobią morderstwo doskonałe

 • yosemitesam

  Oceniono 13 razy 9

  Te Dawidy to wyrywne chłopaki są. W PiSie też jest taki Dawid, który gołymi rękami zabił jakiegoś podchmielonego przechodnia.

 • shtalman

  Oceniono 6 razy 2

  Wolska, kraj i naród morderców, pijaków i złodziei, tylko tak dla zapamiętania priorytetów

 • brusiek11

  Oceniono 4 razy 2

  Gratuluje sukcesu Panom Policjantom z Archiwum X - szczególnie mnie to wzruszyło: ...cytat...- "Policjanci uzyskali informację, że do śmierci Adama D. doszło w wyniku zabójstwa, a związek z nim mogą mieć trzy osoby z kręgu jego znajomych"....

 • nanorobot

  Oceniono 1 raz -1

  "wywieźli je, a następnie wrzucili do rzeki Płonki w Płońsku."
  Ci ludzie nigdy się nie nauczą. Wrzucone do rzeki ciało wypływa...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX