18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Brutalnie pobili go w klubie w centrum Warszawy. Pan Radosław pokazuje zmasakrowaną twarz

Pan Radosław w weekend został pobity w klubie Teatro Cubano w warszawskim Śródmieściu. Teraz chce, "aby oprawcy ponieśli odpowiedzialność karną" i pokazuje, jak wygląda. Sprawą zajmuje się policja.

"Szukam świadków zdarzenia w nocy z piątku na sobotę około godziny 3:30. W klubie Teatro Cubano, przy ulicy Fredry 6, gdzie miało miejsce zdarzenie uszkodzenia mojego ciała, jak widać na zdjęciu" - napisał na Facebooku Radosław Tuch. I zamieścił zdjęcie swojej zakrwawionej, posiniaczonej twarzy.

"Bardzo proszę o zgłoszenie się do mnie osób widzących to zdarzenie, ponieważ chcę aby oprawcy ponieśli odpowiedzialność karną" - zaznaczył Radosław. Sam nie może komentować sprawy.

Informację o zdarzeniu potwierdza stołeczna policja. - Przyjęliśmy zawiadomienie o pobiciu, prowadzimy czynności w celu ustalenia okoliczności i sprawców - informuje asp. sztab. Robert Koniuszy ze śródmiejskiej komendy. Funkcjonariusze przesłuchują świadków i zabezpieczają monitoring z klubu.

"Ochrona zachowała się w sposób profesjonalny"

"Obsługa lokalu postąpiła zgodnie z wszelkimi procedurami - została przez nią zawiadomiona policja oraz służby medyczne" - czytamy tymczasem w oświadczeniu Teatro Cubano.

"Z nagrań wynika, że sytuacja była bardzo dynamiczna, a zachowania jej uczestników utrwalone. Ochrona zachowała się w sposób profesjonalny w celu uniknięcia eskalacji niepotrzebnych emocji pomiędzy uczestnikami zdarzenia" - pisze Marta Stoczewska,
Event & Marketing Manager miejsca.

Klub zapewnia także, że udzieli wszelkiej potrzebnej pomocy w celu wyjaśnieniu sprawy.

Uważacie, że w Warszawie jest bezpiecznie czy lepiej nocą po niej nie chodzić? Piszcie na metrowarszawa@agora.pl.

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera

Więcej o:
Komentarze (58)
Brutalnie pobili go w klubie w centrum Warszawy. Pan Radosław pokazuje zmasakrowaną twarz
Zaloguj się
 • sir.fred

  Oceniono 133 razy 119

  Serio? Ochrona nie zatrzymała bandytów i to nazywamy profesjonalnym zachowaniem? Paradne.

 • siwywaldi

  Oceniono 65 razy 53

  Przyjęliśmy zawiadomienie o pobiciu, prowadzimy czynności w celu ustalenia okoliczności i sprawców - informuje asp. sztab. Robert Koniuszy ze śródmiejskiej komendy.
  ===================================
  Mam pytanie: ILE CZASU potrzebuje radiowóz na dojazd na sygnałach o 3 w nocy w Centrum milionowego miasta. że sprawcy pobicia mają czas na niczym nie zakłócone wyjście z lokalu i rozpłyniecie się w ciemności oświetlonych przecież ulic?

  Och, przepraszam ! Zapomniałem, że 10 była "miesięcznica", więc policja miała WAŻNIEJSZE zadania niż jakieś kretyńskie łapanie bandytów. Spocznijcie Kulson. Ojczyzna i obywatele, moga być z was dumni... :-(

 • petrczech1

  Oceniono 41 razy 37

  coraz mniej chce mi się wychodzić na imprezy do klubów. Niestety ryzyko pobicia jest w każdym, lub przy każdym z nich. Pijana, zakompleksiona, smutna hołota zbyt często chce się wyładować.

 • jango33

  Oceniono 35 razy 31

  doskonała reklama klubu, człowiek powinien już wynająć prawnika i wnosić o zabezpieczenie roszczeń wobec klubu, w końcu to klub zapewniał bezpieczeństwo

 • ugrydul

  Oceniono 31 razy 29

  Tak sobie patrzę na zdjęcia tego nieszczęśnika i myślę, że gdyby podobnie przedstawiały się facjaty zatrzymanych przestępców, to znacznie spadłaby ilość przestępstw przy zachowaniu wymaganej anonimowości zatrzymanych. Niepotrzebne paski na oczach.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 33 razy 23

  Miły rodzinny lokalik. Można go dalej polecić.

 • Stanisław Stadnicki

  Oceniono 24 razy 20

  Jak to jest że on pokazuje twarz a każdy jeden kryminalista ma zasłoniętę oczy ? Kto w ogóle wpadł na taki debilny pomysł i dlaczego ziobro tego nie zmienia ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX