Tragedia na Woli. Policja znalazła dwa ciała. Przed blokiem i w mieszkaniu przy ul. Płockiej

W budynku przy ul. Płockiej na warszawskiej Woli policja znalazła ciało mężczyzny. Przed blokiem zaś zwłoki kobiety. Zatrzymano także jednego mężczyznę. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci osób.

Wolska policja otrzymała w sobotę ok. godz. 10 zgłoszenie, że w budynku u zbiegu Płockiej i Rabsztyńskiej na warszawskiej Woli ktoś wzywa pomocy. Na miejscu funkcjonariusze znaleźli zwłoki 72-letniego mężczyzny w mieszkaniu, a przed blokiem ciało kobiety. Zatrzymali też jednego mężczyznę.

Jak informuje tvnwarszawa.pl, nie są znane przyczyny śmierci znalezionych osób. Policja na razie nie podaje szczegółów, na miejscu czynności prowadzi prokurator.

Zdaniem reportera tvnwarszawa.pl, który był na miejscu, kobieta mogła wypaść z okna. - Wgnieciona jest przednia szyba auta, przy którym leży ciało. Wygląda na to, że kobieta spadła na ten samochód. Możliwe, że policjanci zauważyli jej ciało dopiero z góry, gdy interweniowali w mieszkaniu na piątym piętrze - mówił Tomasz Zieliński.

Więcej o:
Komentarze (33)
Tragedia na Woli. Policja znalazła dwa ciała. Przed blokiem i w mieszkaniu przy ul. Płockiej
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 59 razy 41

  "Wolska policja otrzymała w sobotę..."

  Wreszcie po imieniu nazwaliście policję pisowską :D

 • buk.humor.dziczyzna

  Oceniono 66 razy 28

  To niemożliwe, tego nie mógł zrobić obywatel wyklęty Rzeczpospolitej nad którą czuwa Jezus Chrystus, Król Polski oraz Przenajświętsza Maryja Panna Zawsze Dziewica, i którą opiekuje się Najświętszy ze wszystkich Papieży Jan Paweł Drugi Bardzo Wielki! To był z pewnością muzułmanin albo hinduista!!!!!!!!!

 • labore

  Oceniono 43 razy 23

  Czy gdzieś w Warszawie jest normalnie? Komuna dawała patologii mieszkania wśród przyzwoitych mieszkańców, aby mieli dobre wzorce. A jak jest każdy widzi. Swojego życia nie zmienili, a skutecznie zatruli je innym.

 • yosemitesam

  Oceniono 27 razy 17

  Pewnie dla oszczędności pili metylowy. Władza powinna radykalnie obniżyć ceny na wyroby spirytusowe, poparcie od razu skoczyłoby do 80% a i takich wypadków jak wyżej opisany można byłoby uniknąć.

 • vinogradoff

  Oceniono 31 razy 13

  To moglby byc typowe porachunki w srodowisku loklanych Alkoholikow z kryminalnymi zyciorysami. To normalne w takich srodowiskach.Psychodegradacja alkoholowa, zmiany w mozgu, agresja, brak zdolnosci do kierowania swoim postepowaniem. Ich nie interesuja niuanse filozofii Hegla czy muzyki Bethovena a ino Vodka chlana od rana do nocy,, na zakun,, cos ukrasc,, Kogos pobic albo i,, przerysowac,, jakas Ofiare.I to ich wyroznia to ogromy HONOR gdyz nie majac nic bedac degenaratami musza cos miec aby podniesc swoja samoocene i tu pzostaje tylko HONOR na ktorego tle sa przewrazliwieni. To normalne, typowe, banalne a na ten themat tylko w Polsce i tylko w ostatnich 5 latach napisano z 500 ( pinset) Doktoratow.

 • nigdy_nie

  Oceniono 31 razy 9

  Wolska patola!

 • jaceq

  Oceniono 16 razy 8

  Okolice Płockiej, Grenady itp. to patologia. Tam wygrywa Pis.

 • heliheli

  Oceniono 7 razy 7

  chyba konczyli zabawe sylwestrowa

 • stern_71

  Oceniono 6 razy 6

  Tragedia, a Wy wciąż do polityki nawiązujecie. Chore to.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX