Nietrzeźwy poranek w kościele w Wyszkowie. 21-latek usiadł na wielbłądzie, wystraszył wiernych

Niecodzienne zdarzenie zszokowało wiernych, którzy o 6 rano modlili się w jednym z wyszkowskich kościołów. W świątyni pojawił się pijany mężczyzna, który dopuścili się obrazy uczuć religijnych. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek rano w Wyszkowie. Kilka minut po godzinie 6 zawiadomiono policję, że młody mężczyzna wszedł na ołtarz i wyjął z tabernakulum konsekrowane komunikanty. Część z nich zjadł, a cześć rozsypał na podłodze. Osobnik zakłócał porządek w świątyni, śmiał się. W pewnym momencie siadał na wielbłąda znajdującego się przy szopce bożonarodzeniowej i przeszkadzał przebywającym w kościele parafianom.

Jak się okazało, zatrzymany 21-latek był kompletnie pijany, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu mieszkaniec gm. Zabrodzie odpowie za naruszenie prawa ochrony uczuć, miejsc, obrzędów religijnych, za co grożą mu dwa lata więzienia. Na razie jednak dochodzi do siebie w policyjnym areszcie.

Co się z tobą stanie, jeśli przez miesiąc nie napijesz się alkoholu? Badania mówią same za siebie

Więcej o:
Komentarze (45)
Wyszków: pijany próbował ujeżdżać wielbłąda w kościele
Zaloguj się
 • Andrzej Duxa

  Oceniono 65 razy 49

  co sie tymi ludzmi dzieje? jak mozna trzymac wielblada w kosciele?

 • justas32

  Oceniono 67 razy 45

  Jak pijak ujeżdża wielbłąda - to źle. Jak biskup ujeżdża ministranta - to dobrze. Co za kraj ...

 • mccudden

  Oceniono 54 razy 36

  gdyby kogoś tłukł, ubliżał mu od kolorowych i pedałów, lub był nawalony w trupa...w parku miejskim czy gdzieś na ulicy, policja na bank nie zdążyłaby dojechać. Potem byłoby skamlanie do publiki "czy ktoś go rozpoznaje" :) ale do kościółka stawili się migiem:)

 • 55pagus

  Oceniono 59 razy 31

  A co innego można robić w miejscu, z którego leje się nienawiść, głupota i wiara w tzw. urojonego boga? Na Zachodzie dawne kościoły przynajmniej służą społeczeństwu od kiedy pozamieniano je na biblioteki, przedszkola czy miejsca zabaw dla dzieci.

 • Weronika Rak

  Oceniono 44 razy 22

  AWANGARDA! Chłopak ma zdrowe myślenie i w głębi serca nie dał się zindoktrynować i zmanipulować, bardzo zdrowe i normalne zachowanie.

 • qsx111

  Oceniono 32 razy 20

  Na trzeźwo do kościoła by nie poszedł.

 • miikz

  Oceniono 24 razy 18

  takie cyrki kabotynom przeszkadzają ale jak ksiądz wali ich małoletnich to tego nie widzą!!!!!!won czarne pasożyty z mojego kraju!!!!!

 • redcarius

  Oceniono 22 razy 18

  Nie doczytałem o wielbłądzie i już współczułem kościelnemu tego ujeżdżania :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX