Ostra bójka przy Mazowieckiej. Zadawał ciosy od tyłu i zerwał złoty łańcuch za 26 tys. zł [WIDEO]

Policjanci proszą o pomoc w poszukiwaniu sprawców rozboju i pobicia, do którego doszło w listopadzie na rogu ulic Świętokrzyska - Mazowiecka. Skradziony został złoty łańcuch wart około 26 tys. zł.

19 listopada 2017 r. około godziny 2:36 na chodniku na rogu Świętokrzyskiej i Mazowieckiej w warszawskim Śródmieściu spotkała się przypadkiem grupa składająca się z ośmiu mężczyzn i trzech kobiet oraz trzech innych mężczyzn.

W pewnym momencie mężczyźni zaczęli się kłócić. Chwilę później doszło do rękoczynów. W bójkę włączył się jeszcze jeden napastnik, mający około 180 cm wzrostu, ubrany wtedy w granatową kurtkę. Ciosami od tyłu zaatakował pokrzywdzonego, zrywając mu z szyi złoty łańcuch.

Wszystko na monitoringu

W wyniku zadanych ciosów zaatakowany doznał poważnych obrażeń twarzy m.in. miał złamany nos. Przebieg całego zdarzenia został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Widać na nim sylwetki uczestników oraz, jak pisze policja, ich twarze.

Na nagraniu ludzie początkowo stoją i rozmawiają, nagle jeden z nich od tyłu atakuje drugiego, uderzając go rękami i kopiąc. Kilka osób zaczyna zadawać ciosy. Bójka szybko przenosi się na jezdnię. Jeden z mężczyzn upada, ale natychmiast się podnosi, pozostali członkowie grup z bezpiecznej odległości obserwują bijących się, czasem tylko interweniując.

Jedna z kobiet próbuje odciągnąć prawdopodobnie swojego partnera. W trakcie bójki jej uczestnikowi spada kurtka, potem atakowanie go przejmuje inny z mężczyzn. W końcu wszyscy najprawdopodobniej rozchodzą się (do końca nie wiadomo, bo film się urywa).

Policja prosi o pomoc

Oprócz sprawcy rozboju policjanci poszukują jeszcze dwóch mężczyzn biorących udział w pobiciu. Jeden z nich to blondyn mający około 170 cm wzrostu, ubrany podczas zdarzenia w ciemne jeansy, białą koszule z kołnierzykiem i ciemną zimową kurtkę z kapturem obszytym futrem. Drugi to bardzo krótko ostrzyżony mężczyzna mający około 180 cm wzrostu, ubrany w ciemne jeansy oraz czarną kurtkę.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na ich temat, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21. Informacje można przekazać dzwoniąc pod numer 22/ 60 391 30 lub 22/ 60 391 59 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: komendant.krp1@ksp.policja.gov.pl.

Byłeś świadkiem podobnego zdarzenia? Napisz do nas: metrowarszawa@agora.pl lub w prywatnej wiadomości na Facebooku.

Więcej o:
Komentarze (256)
Przy Mazowieckiej w Warszawie doszło do ostrej bójki. Zginął cenny, złoty łańcuch. Wszystko nagrała kamera
Zaloguj się
 • jednooki.pirat

  Oceniono 206 razy 198

  Najbardziej interesuje mnie ten łańcuch za 26 tys. zł. Jego właściciel to musi być bardzo ciekawa osoba...

 • pokon

  Oceniono 240 razy 154

  ,,Policja prosi o pomoc" bo sama jest zajęta ochranianiem kurdupla na Krakowskim Przedmieściu. Pod dowództwem złodzieja butów będzie jeszcze lepiej.

 • popieramkukiza

  Oceniono 152 razy 138

  Policja prosi bo sama bez informatorów to palcem do własnej dupy nie trafi.

 • buk.humor.dziczyzna

  Oceniono 128 razy 124

  niech się bydło wzajemnie wyrzyna

 • alex.schmid

  Oceniono 130 razy 112

  Pierwszy sort sie bawi :)

 • pull_up

  Oceniono 113 razy 105

  Przecież to wszystko kumple są. Pokłócili się o łańcuszek od ciotki na Komunię.

 • gebe14

  Oceniono 122 razy 102

  polacy wyglądają jak ciiiaaapaaacii w angli lub niemczech jak sie biją ... jak w gruzji albo albani.. wszyscy łysi , czarne kurtki .. dzicz

 • melmakianin

  Oceniono 99 razy 99

  19 listopada 2017 r. około godziny 2:36 - czy Policja musi tak błyskawicznie reagować? dwa miesiące i już? Może trzeba by do lata poczekac?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX