Zdążył tylko zjeść pączka. Ale teraz może iść do więzienia nawet na 10 lat

Nietypowa interwencja funkcjonariuszy z Grodziska Mazowieckiego. W środę wezwano ich do włamania w pobliskiej miejscowości. Okazało się, że 64-letni Henryk B. wszedł do domu, ale zdążył tam tylko... zjeść pączka.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego zostali w środę wezwani przez pracowników ochrony do pobliskiej miejscowości. W jednym z domów miało dojść do włamania. Istotnie, na miejscu policjanci zobaczyli wybitą szybę w oknie tarasowym budynku, obok zaś 64-letniego Henryka B.

Pączek na miejscu

Mężczyzna przyznał się, że wszedł do domu. Wyznał też, że przed włączeniem się alarmu nie zdążył niczego zabrać. Poza pączkiem, którego zjadł na miejscu.

Henryk B. usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Może mu grozić za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Patryk Vega promuje policję. Reżyser i aktorzy "Pitbulla" wystąpili w nowym spocie

Więcej o:
Komentarze (66)
Grodzisk Mazowiecki. Zdążył tylko zjeść pączka. Ale teraz może iść do więzienia nawet na 10 lat
Zaloguj się
 • antygronkowiec

  Oceniono 45 razy 35

  Co to ma za znaczenie co zjadł? Ważne że jest złodziejem, który z premedytacją włamał się do cudzego domu...kara musi być!!!!

 • szejski

  Oceniono 19 razy 17

  "usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem."
  Usiłowania? A pączka zjadł, czy tylko usiłował?

 • szamsziadad44

  Oceniono 20 razy 14

  Niech się cieszy, że robi włamy w Polsce i małe jest ryzyko, iż właściciel potraktuje jego dupsko Remingtonem. Zasrany złodziej chciał kogoś okraść, a mam wrażenie, że wydźwięk tego artykułu to coś w stylu "oj biedactwo zdążyło tylko nadgryźć pączusia, a zły prokurator chce mu wlepić dyszkę".

 • arius9

  Oceniono 17 razy 11

  No i co ? Moze mu jeszcze odszkodowanie wyplacic , bo nie zdazyl nic ukrasc ?

 • mr_gm

  Oceniono 22 razy 10

  Żałować śmiecia, bo nic nie ukradł i zjadł tylko pączka? A potem zdziwienie, że pełno złodziei.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 17 razy 7

  Złodziej to złodziej. Czy to pączek jak ta świnia czy kamienice jak HGW.

 • calmy

  Oceniono 27 razy 7

  A mógł przecież aktywnie wzywać do nienawiści (jak Międlar) lub łamać konstytucję (jak rządzący) albo chociaż ukraść jakieś buty (jak chwilowy nadszyszkownik policji RP). Albo chociaż utworzyć pozakonstytucyjny ośrodek władzy np. na przecznicy ul. Nowogrodzkiej. Co prawda na to wszystko są paragrafy, ale w przypadku pączka system z całą pewnością zafunkcjonuje i wymierzy staruszkowi karę z całą bezwzględnością. I żelazną konsekwencją.

 • alexcomp

  Oceniono 5 razy 5

  Wisi mi czy dostanie 10 lat czy nie. Wpie...ł się do czyjegoś domu, czyjejś własności i nawet gdyby się tłumaczył, że chciał się pomodlić tylko w intencji aby właściciele nagle stali się bogaci, powinien być ukarany. Nie za pączka lecz za włamanie.

 • bratjolki

  Oceniono 5 razy 5

  Wszystko wskazuje na to, że machinie sądowniczelj wymiaru sprawiedliwości III RP pójdzie z Henrykiem B. sprawniej niz niz z Marcinem P.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX