Komentarze (48)
Straż miejska pobiła chłopaka. Praga Południe pobicie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dryl1

  Oceniono 6 razy -4

  Co by ten chłopak nie robił, to został za to brutalnie pobity. No taką ma gwardię Bufetowa. Brawo za dobre wyszkolenie swoich ludzi. Jeszce się chyba nie zdarzyło, żeby policja za złe przechodzenie po ulicy używała pałek ?

 • dziennikarz12

  Oceniono 6 razy -4

  bez wzgledu na zachowanie mlodych ludzi,ochroniarze zachowali sie jak prawdziwi bandyci!!! ochroniarze to nie policja!!!! chce zauwazyc!!!! nie maja takich uprawnien!!! maja prawo zatrzyma skuc i powiadomic policje!! tyle!!! bicie,kopanie,gaz itp?????? niedozwolone!!!!! pracuje w ochronie ladnych pare lat!!!! i to co zrobia ta cala amatorska bandycka straz miejska to zwykly kryminal i wysokie odszkodowanie!!!! mlodzi ludzie zazwyczaj sa agresywni ale nie az tak aby przekrioczyli granice podobna jakby mieli bron w rekach!!!???? krzyki wyzwiska itp,to tylko reakcja,slowa,nie czyny!!!!!!!!!!!!!! bandyci ze strazy miejskiej zabawili sie jak milicjanci za komuny!!! wladza wladza wladza a w glowie siano!!!!

 • sacc77

  Oceniono 6 razy -4

  Zbyniu, jak się te twoje pieski podwórzowe zachowują?

 • komentarzdramatycznyy

  Oceniono 9 razy -5

  Niezależnie od tego kto ma rację.
  Straż Miejska powinna zostać zlikwidowana! Banda niewykształconych oszołomów co ich do Policji nie wzięli wyładowujących swoje frustracje życiowe na normalnym człowieku.
  Każdy kto miał styczność ze Strażą Miejską bez problemu potwierdzi.

 • aras f

  Oceniono 8 razy -6

  No niestety sm to takie buractwo bez zadnych wiekszych uprawnien ktore nawet sie do milicji nie nadawalo

 • adamwie0385

  Oceniono 34 razy -18

  Panowie ze Straży takie własnie stosują metody, a potem tłumaczą bezczelnie, że to ich zaatakowano. Podobnie było w Toruniu 20 września 2015 r.. Poszkodowany wniósł sprawe do Sądu Rejonowego, ale sędzia(wiceprezes wydziału) uznał jego za winnego, a bandytów spod znaku Straży za niewinnych. Czują się więc bezkarni - bo kruk krukowi oka nie wykole.

 • javall

  Oceniono 32 razy -22

  Gowniarzeria teraz tak ma, wydaje im sie ze luz, wszystko im wolno. Ucza sie tego od emerytow na POchodach w obronie czegos, czegokolwiek, byle rozroba byla. Frasyniuk idolem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX