Wypadek pod Warszawą. Mazda zjechała na przeciwny pas i uderzyła w tira. Zginęła jedna osoba

W sobotę wieczorem samochód osobowy nagle zjechał na przeciwny pas na drodze krajowej nr 50 między Kołbielą a Górą Kalwarią i uderzył w tira. 38-letni mężczyzna zginął. Kierujący ciężarowym Volvo był trzeźwy.

W sobotę wieczorem samochód osobowy zderzył się z ciężarowym pomiędzy Kołbielą a Górą Kalwarią niedaleko Warszawy. Jak informuje tvnwarszawa.pl, zginęła jedna osoba - 38-letni mężczyzna.

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 50 na wysokości miejscowości Całowanie ok. 22:30. - Mazda z niewyjaśnionych przyczyn zjechała na przeciwny pas. Wtedy doszło do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym marki Volvo, jadącym w kierunku Kołbieli - podał oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Otwocku.

Kierowcą auta osobowego był mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Jechał sam. Ciężarówkę prowadził obywatel Białorusi, prawdopodobnie nie odniósł żadnych obrażeń. Jak podaje policja, był trzeźwy.

Więcej o:
Komentarze (3)
Wypadek pod Warszawą. Mazda zjechała na przeciwny pas i uderzyła w tira. Zginęła jedna osoba
Zaloguj się
 • habib78

  Oceniono 6 razy 2

  kierowca tira był trzeźwy. A czy w tym miejscu było dozwolone wyprzedzanie?

 • emes-nju

  Oceniono 1 raz 1

  Z nieznanych przyczyn zjechał i się zderzył...

  Z mojej praktyki wynika, że czasami rzeczona nieznana przyczyna jest nieznana, bo odchodzi w dal, ciągle w pełnym maskowaniu (bo odblaski czy kamizelki są dla mięczaków) :/

 • jozbieszczad

  Oceniono 5 razy -1

  Do wyjaśnienia przyczyn można poprosić śledczych z Ukrainy .
  W identycznym przypadku (chodziło o powracających naukowców z Polski) stwierdzili ,że kierowca TIR -a otrzymywał instrukcje telefoniczne.
  Ich doświadczenie może być cenne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX